Jump to content

Intrebare Training


teebee77

Recommended Posts

am si eu o mica intrebare poate una chiar abanala, da chiar nu pot sa-mi dau seama unde pot sa modific si eu la steaua antrenamentele jucatorilor care fac parte de la youth players ... la training nu am gasit nicaieri decat daca da la fiecare jucator in parte ...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

pt ca in joc steaua under 19 a fost inlocuita de steaua III care pe bune activeaza in liga IV Bucuresti , si atunci jocul nu o mai considera ca echipa de youth , ci ca o echipa normala .

Link to comment
Share on other sites

Ok.. deci sa inteleg ca nu am ce face si ca asta asa va ramane mereu, nu ?

Mi se pare totusi un pic aiurea ... dar nah ... din kte stiam ... steaua trei este doar grupa de juniori a stelei d anu trecut ... cei care anu asta nu mai pot

face parte dintr-o comepetitie de juniori ... si de aceea a infiintat oierul echipa steaua III k sa aiba si ei unde sa joace deoarece castigase cam multe

competiti de juniori cu grupa aceea...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy