Jump to content

Salutare


Guest Cozo7

Recommended Posts

Guest Cozo7

Buna ma numesc Cosmin , sunt din Fagaras si joc FM din anul 2000.In momentul de fata joc la Real Madrid si la Steaua.Va doresc multa bafta la joc.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

<_<

Am ajuns sa cred ca mi s-au pus keyloggere la calculeci si ca mi s-au montat microfoane prin casa. Uneori am impresia ca sunt si filmat. Nu stiu cine imi face aceasta glumita... vedea-l-as mort! ;)

Ma puteti crede paranoic, dar pe frate-meu il cheama Cosmin si i se spune Cozzo.

Link to comment
Share on other sites

Buna ma numesc Cosmin , sunt din Fagaras si joc FM din anul 2000.In momentul de fata joc la Real Madrid si la Steaua.Va doresc multa bafta la joc.

Salut si bine ai venit :P

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
<_<

Am ajuns sa cred ca mi s-au pus keyloggere la calculeci si ca mi s-au montat microfoane prin casa. Uneori am impresia ca sunt si filmat. Nu stiu cine imi face aceasta glumita... vedea-l-as mort! ;)

Ma puteti crede paranoic, dar pe frate-meu il cheama Cosmin si i se spune Cozzo.

Sper sa te vedem pe iutub

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy