Jump to content

Sign Up: Veteranii Fmro Vs Userii Fmro


Guest Debilian Muciulescu

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Poti intra pe jucatorii nostri, dai cate un Alt+F9, pui pozele la gramada intr-un .rar si-l urci undeva pe net. Recomand drop.io pt. ca poti face linkul activ doar o saptamana (de exemplu). Nu iti ia mai mult de zece minute. Ne descurcam noi mai departe. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Debilian Muciulescu

Inainte de prima etapa Veteranii au media prediction 6th si au reusit sa stranga 115 abonati.

Hagi l-a ales capitan pe FC Parma, vicecapitan Solsein.

Userii au media prediction 4th si au 23036 abonati.

Dan Petrescu l-a ales capitan pe Allexredog, iar vicecapitan e Yarandil.

et.1

Veteranii - Progresul 1:1 (FC Parma)

vet1.jpg

Userii - FC Bihor 3:2 (Exxpunk/Harh/Tzandarel)

use1b.jpg

Am inscris 2 goluri in amicale,statura mea obliga sa ma titularizeze in prima echipa.Un screenshot cu mine se poate?Mersi anticipat!

use3.jpg

Corect. Si eu am marcat in acel meci. Interesant ar fi sa vedem care sunt titularii si cu ce sistem joaca.

Hagi joaca un 4-4-2 cu 2 DM la mijloc.

Dan Petrescu joaca 4-4-2 clasic.

Poti intra pe jucatorii nostri, dai cate un Alt+F9, pui pozele la gramada intr-un .rar si-l urci undeva pe net. Recomand drop.io pt. ca poti face linkul activ doar o saptamana (de exemplu). Nu iti ia mai mult de zece minute. Ne descurcam noi mai departe. :)

sau pot onora (pe rand) cererile celor interesati. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Debilian Muciulescu

et.2

Petrolul - Veteranii 0:2 (FC Parma/Claudio)

CFR Tim. - Userii 1:3 (Teebee77/Floare/Karamyan)

Veteranii urmeaza sa joace cu Dunarea Galati acasa si Sportul Studentesc in deplasare.

Userii urmeaza sa joace cu International acasa si Unirea Alba Iulia in deplasare.

Link to comment
Share on other sites

Guest Debilian Muciulescu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy