Jump to content

Recomandare jucători


kevinluci

Recommended Posts

  • ovidiu10 featured and pinned this topic

le recomand tuturor care incep in ligiile inferioare sa ii ia in considerare pe Stefanita Stancu, Tothazan, Paul Tene si Catalin Crisan. S-au mulat perfect pe stilul de joc impus de mine si mi-au dat randament maxim la liga IV

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
12 hours ago, Roby said:

le recomand tuturor care incep in ligiile inferioare sa ii ia in considerare pe Stefanita Stancu, Tothazan, Paul Tene si Catalin Crisan. S-au mulat perfect pe stilul de joc impus de mine si mi-au dat randament maxim la liga IV

 

11 hours ago, kevinluci said:

Eu recomand Cristian Matei, atacant. Foarte bun.

Asta vroiam sa va intreb si eu. Ce jucatori au acceptat sa vina si v-au ajutat in L4, ca eu nu reusesc sa aduc prea mare lucru.

Daca puteti pune si SS cu jucatorii recomandati, ar fi perfect. :D

Link to comment
Share on other sites

Le recomand cu incredere celor cu un buget bunicel pe urmatorii 3

guedes.png
neves.png
sousa.png

Intr-o cariera anterioara cu Steaua l-am adus pe Neves ca inlocuitor pentru Nedelcu ca DPL D pe 700k. A fost un transfer foarte reusit. Guedes mi-a mancat zilele vreo 2 ani, il adusese DInamo si a marcat vreo 40 de goluri in 2 ani iar Sousa a venit la mine ca rezerva si a jucat foarte bine

 

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Echipa actuală: CSM Ceahlăul Piatra Neamț (reputație minimă)

Poziție jucător: CM

Vârsta: sub 21

Buget: cam 0

Sezon: 2021

Aș vrea să fie înalt și solid. Să poată crește fără să mi-i fure FCSB-ul, CFR-ul.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kevinluci said:

Echipa actuală: CSM Ceahlăul Piatra Neamț (reputație minimă)

Poziție jucător: CM

Vârsta: sub 21

Buget: cam 0

Sezon: 2021

Aș vrea să fie înalt și solid. Să poată crește fără să mi-i fure FCSB-ul, CFR-ul.

Giovani Petcu? Dar probabil ca ar trebui sa platesti vreo 10k

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Romania Research Team
11 minutes ago, kevinluci said:

A jucat cineva o cariera in Africa? Ce echipe recomandati?

Am avut eu o tentativa cu Kaizer Chiefs, nu a fost rau, dar dupa primele 2 sezoane m-am plictisit si am adaugat ligi de prin europa si am luat prima echipa care m-a ofertat (Herta BSC) :))

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

 

4 hours ago, Vlad Idita said:

Am avut eu o tentativa cu Kaizer Chiefs, nu a fost rau, dar dupa primele 2 sezoane m-am plictisit si am adaugat ligi de prin europa si am luat prima echipa care m-a ofertat (Herta BSC) :))

La Kaizar pare usor. As adauga mai multe ligi de prin Africa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy