Jump to content

Transfer de la rivala- FM19


Recommended Posts

Salutare,

Cand incerc sa cumpar/sa iau in imprumut un jucator  care o fost crescut de o echipa rivala primesc urmatorul mesaj:

"My client isn't currently interested in entering into contract negotiations with your club. He feels playing for.... wouldn't be a wise decision due to his dislike of the club"

Care ar fi solutia de cumparare al jucatorului dorit?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri,

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2019 at 8:35 PM, Axyon gaming 007 said:

Nu prea se poate deoarece zice că nu vrea să plece la o rivală. Știu și eu am problema asta si nu cred că exista o soluție.

Multumesc frumos pentru raspuns, nici macar in editor nu este o optiune care permite sa intru in discutii la contract (subliniez ca nu doresc sa trisez, doar o intrebare)?

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stefan93 said:

Multumesc frumos pentru raspuns, nici macar in editor nu este o optiune care permite sa intru in discutii la contract (subliniez ca nu doresc sa trisez, doar o intrebare)?

 

Singura varianta era sa umbli in editor si sa-i scoti "Dislike" de la club, si sa-i pui favorit clubul tau. Dar se considera putin trisat :D.  

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Octavian said:

Singura varianta era sa umbli in editor si sa-i scoti "Dislike" de la club, si sa-i pui favorit clubul tau. Dar se considera putin trisat :D.  

Multumesc mult pentru raspuns, jucam curat, daca nu doreste sa vina, crestem/luam un jucator mai bun ca el.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy