Jump to content
Sign in to follow this  
Raulic

Romania SS Kits - FM20

Recommended Posts

@ionutz2009 Da , orice fel de implicare este un ajutor si aduce un + . Multumesc pentru ajutor . Cand o sa avem nevoie din nou de poze si de ajutor sper ca o sa poti ajuta din nou :)

Edited by AngeloM

As vrea sa ajut pentru ca eu joc FIFA mai mult si in acelasi timp editez si versiunile vechi gen 07,08 si 10. ! Si acolo ma ajuta si aceste minikit-uri si tot odata pot sa le folosesc am dreptul de a le folosi in patch-uri si de a da credite? Pana acum asteptam de pe site-ul sortitoutsi dar pana le fac cei de acolo dureaza...poate unii ma mai cunosc de pe site-urile de FIFA unde se edita

@ionutz2009 daca specifici sursa si ii pui la credite pe cei care le au facut, eu nu am nicio problema in a folosi kiturile de aici si la FIFA.

11 minutes ago, ovidiu10 said:

@ionutz2009 daca specifici sursa si ii pui la credite pe cei care le au facut, eu nu am nicio problema in a folosi kiturile de aici si la FIFA.

Da normal asta voi face..Multumesc frumos 

Mai ajuta cineva la echipamente ? :) Sau am ramas singur pe aici ? :D Daca doreste cineva sa ajute macar cu poze ale echipelor de liga 3 , cat mai multe posibile si cat mai clare :D

@adyrychu Am intalnit niste probleme la 2 echipe :D ... Daca vrei sa faci tu 3 echipamente , Pandurii Away si echipamentele echipei Uta Arad :D ... Nu am template-uri si nu sunt asa de meserias sa le fac :D  Please help !

@adyrychu Eu ?

Liga 2 (facute) :

1. ASA Tirgu Mures : Home ; Away

2. FC Arges : Home ; Away ; Third

3. Mioveni : Home ; Away

4. Hermannstadt : Home ; Away ; Third

5. Ripensia Timisoara : Home ; Away ; Third

6. Pandurii : Home

7. Olimpia Satu Mare : Home

8. Academia Clinceni : Away

9. Chindia : Home

10. Sportul Snagov : Home

Unele echipe joaca cu echipamentele de anul trecut si unu inca nu au aparut intr-un Away sau Third

Liga 1 este completa , cu unele greseli , dar completa .

Liga 3 , este cea de anul trecut , nu am lucrat deloc .

Din pozele pe care le-am pus ai putea face si Vointa Turnu-Magurele(Vointa Saelele fosta denumire)-cel albastru in dungi ca si Craiova de anul trecut si poti si FCM Alexandria Home Albastru.