Jump to content

Salut


razvic

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Nu, dar astazi alerg pt prima data dupa o luna :)..si crede-ma pt mine e un chin sa nu fac miscare :D

Ma simt atat de bine..incat am dat o studenta afara de la ora mea :D...ca butona pe telefon yahoo.gif..si nu a stiut sa imi raspunda despre ce vorbeam yahoo.gif (acu daca s-a plictisit sau nu..asta e o alta discutie sleep.gif)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Ce s-a ajuns forumul asta, numai profesori.

Ana tu ce predai?

Parca il si vad pe rockerul nebun, cu o tigara in mana, nepasandu-i de regulile scolii, chemandu-l pe Adelioescu la tabla sa il intrebe despre Al Doilea Razboi Mondial si sa ii puna 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu, dar astazi alerg pt prima data dupa o luna :)..si crede-ma pt mine e un chin sa nu fac miscare :D

Ma simt atat de bine..incat am dat o studenta afara de la ora mea :D...ca butona pe telefon yahoo.gif..si nu a stiut sa imi raspunda despre ce vorbeam yahoo.gif (acu daca s-a plictisit sau nu..asta e o alta discutie sleep.gif)

Ce-ai facut ma? :hysterical: Si nu te-a luat la p**a? Sau esti respectat :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy