Jump to content

Nu Am Ce Face ...


zolesma

Recommended Posts

Nu e nici un story vreau sa creez cat mai multe persoane de pe fmro , sa le bag in fm sub forma de free agent . Fiecare veti avea CA-PA 200-230 si veti incepe de la varsta de 18 ani . Dupa fiecare meci jucat , veti avea fiecare cate o nota dupa cum ati jucat punctajul va fi asa :

-persoana a jucat tot meciul - 2 puncte

-persoana a intrat in urmarea unei schimbari - 1 punct

-persoana nu a jucat - 0

pentru cei cine au jucat :

-persoana a luat o nota intre 9.5-10 - 10 puncte

-persoana a luat o nota intre 8.7-9.4 - 8 puncte

-persoana a luat o nota intre 8.0-8.6 - 6 puncte

-persoana a luat o nota intre 7.3-7.9 - 5 puncte

-persoana a luat o nota intra 6.5-7.2 - 4 puncte

-persoana a luat o nota intre 5.5-6.4 - 3 puncte

-persoana a luat o nota intre 0.0-5.4 - 1 punct

Bonusuri :

-nota 10 - 2 puncte

-gol - 1 punct

-assist - 1 punct

-mom - 2 puncte

Pentru a va inscrie trebuie sa va scrieti numele si prenumele , o singura pozitie , nationalitatea , si 8 atribute la care veti avea 15 , si 1 singur preff. move.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Daca zic ca e double fail te superi? PA trebuie sa fie ORICAND mai mult decat CA, in traducere libera insemnand primul CA "Abilitate curenta", PA "Abilitate potentiala", deci mai gandeste ideea, reformuleaz-o bine si apoi poate se baga cineva.

LE: Damn, mi-a luat-o Ilici inainte, dar macar i-am si explicat ce e fiecare.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy