Jump to content

Ajutor


GabiTobo

Recommended Posts

Help!

Dupa ce m-am saturat sa iau batatie de la echipe mult mai slabe decat cele cu care am jucat m-am hotarat sa mai cer si eu un sfat!

In primul rand as vrea sa stiu daca poate cineva sa imi traduca in romana toate tacticile de joc de la Team instructions.

Si in al doilea rand as vrea sa stiu ce sa le fac la fundasi sa nu mai treaca toti de ei si sa iau gol din cauza lor la cornere!

Link to comment
Share on other sites

Help!

Dupa ce m-am saturat sa iau batatie de la echipe mult mai slabe decat cele cu care am jucat m-am hotarat sa mai cer si eu un sfat!

In primul rand as vrea sa stiu daca poate cineva sa imi traduca in romana toate tacticile de joc de la Team instructions.

Si in al doilea rand as vrea sa stiu ce sa le fac la fundasi sa nu mai treaca toti de ei si sa iau gol din cauza lor la cornere!

De unde ai cumparat jocul ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy