Jump to content

Transferuri Vara 2011-2012 Romania ( By Uzzybestman )


uzzybestman

Recommended Posts

Aici gasiti aproximativ toate transferurile din Liga 1 si Liga a 2 - a romaneasca ! Am folosit ca sursa : http://www.soccerway.com , http://www.transfermarkt.de !

Fisierul downloadat se pune in ...\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data ! Daca nu exista folderul ,il creati !

Inainte de a incepe jocul se bifeaza : "Transferuri Vara 2011-2012 Romania ( by uzzybestman )"

Acest update adauga si antrenorii care sunt acum in Romania , fiecare la echipa lui ,cu o exceptie Jorge Costa ( pe care nu l-am gasit deloc in joc ) inlocuit de Alin Minteuan!

Transferuri Vara 2011 -2012

Transferuri Vara 2011-2012 V1 :

Contine : - iliev la Steaua

- beto si fonseca la CFR

si - gangioveanu la Rapid

Transferuri Vara 2011-2012 V2 :

Contine: -balba la csm s poli iasi

-nuno claro la rapid

-transferuri noi la vaslui incluzandu-l si pe marius constantin ,

- problema cu lacatus si alti antrenori !

-beto la cluj ! etc

Daca aveti anumite recomandari le puteti scrie mai jos si voi tine cont de parerile voastre!

Distractie placuta ! thumbup.gif

Link to comment
Share on other sites

Cateva erori pe care le-am observat eu:

- Marius Lacatus este secund la Steaua

- Daniel Balan nu mai este la Steaua. Cam atat am gasit eu.

Si am o intrebare: Ai facut si cateva din transferurile din Europa? (ex: Alexis Sanchez si Fabregas - Barcelona etc.) :D

Link to comment
Share on other sites

Cateva erori pe care le-am observat eu:

- Marius Lacatus este secund la Steaua

- Daniel Balan nu mai este la Steaua. Cam atat am gasit eu.

Si am o intrebare: Ai facut si cateva din transferurile din Europa? (ex: Alexis Sanchez si Fabregas - Barcelona etc.) :D

n-am facut transferuri europene

Link to comment
Share on other sites

Am jucat un sezon cu fcm bacau iar in sezonul 2 liga I o ia razna.timisoara de ex joaca in europa league desi abia a promovat si nu a castigat cupa rom.echipele romanesti calificate in europa isi joaca toate meciurile unul dupa altul fara a mai juca in liga I :) ciudat...cred k ar trebui revizuit patch-ul

Link to comment
Share on other sites

Am jucat un sezon cu fcm bacau iar in sezonul 2 liga I o ia razna.timisoara de ex joaca in europa league desi abia a promovat si nu a castigat cupa rom.echipele romanesti calificate in europa isi joaca toate meciurile unul dupa altul fara a mai juca in liga I :) ciudat...cred k ar trebui revizuit patch-ul

nu stiu de ce pentru ca eu nu am primit erori !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy