Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Succesul Forumului


boogiesbc

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

eu nu inteleg de ce nu sunt atatia useri cat m-am asteptat eu..eram obisnuit cu community forums si am fost surprins cand am intrat prima oara aici ..eu cred ca ar trebui sa faceti reclama pe site-urile legate de fotbal .... sau legate de alte lucruri(in cel mai rau caz) --- nu dau exemplu de site pt ca s-ar crede ca fac reclama---

sunt surprins ca sunt si foarte putine topicuri ..si ma intreb de ce... noi romanii nu avem idei sau ce? si am si o oarecare idee care deocamdata e in scutece --- sa se faca un chat fmro sau sa-l numiti cum vreti...pe community forums nu are foarte mare succes dar e si el la inceput ...eu cred ca ar avea mare succes in romania ..sau daca nu sa faceti un canal de mirc fmro... ce credeti?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

nu are succesul care te-ai fi asteptat deoarece:

1. nu sunt asa de multi jucatori de CM/FM in Romania care sa intre si pe net majoritatea preferand intimitatea dormitorului si un nou meci de CM decat sa vina pe forum...

2. reclama, not my biznis

3. lumea se aduna la flameuri :B: mai ales, si o sa vezi daca se mai intampla asa ceva si cred ca dupa ce va aparea FM va fi iar 2-3 luni activitate mai intensa...

4. chat fmro, canal de mirc pt fanii CM s-a mai incercat fara succes.

5. siteul cu totul a intrat pe o panta descendenta in ultimul an (e parerea mea personala) si o data cu el si forumul, panta care in ultimele 4-6 saptamani s-a accentuat grozav

6. exista mai multi useri vechi care nu prea au mai intrat din diverse motive.

io personal nu le-am cu mircul, prefer un messenger si sunt oameni de pe aici cu care discut mai mult sau mai putin zilnic... iar pe forum nu am timp sa mai intru decat o data sau de 2 ori pe zi.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

e un semn ca imbatrimin, unii dintre noi chiar s-au insurat :D , mai toti avem slujbe care nu ne mai permit prea mult timp.

totusi ideea principala e ca nu prea e acces la internet in Romania si un jucator de FM prefera sa stea la calculatorul lui sa joace un meci sau sa faca un transfer decat sa mearga pana la un internet.

In plus, aici sunt foarte rar discutii incendiare, cu certuri dure. Nu e un forum pe care vii sa injuri, e un forum pe care vii sa vorbesti despre fotbal si despre Football Manager.

Forumul si siteul vor creste doar dupa aparitia jocului, daca acesta va fi un joc de succes, cum pare a fi de altfel.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Hahaha, pai nu poti compara site-ul developer-ului cu un site facut de entuziasti. Acest site nu e xtrempc, sau cg, site-uri care se finanteaza din reclame sau vanzare de reviste. Este un site care nu aduce beneficii posesorilor, deci e normal ca poate creste pana intr-o anumita masura.

In plus e un site de "nisa", CM e un joc "de nisa".

Forumul are perioade mai bune sau mai putin bune. Sa vezi vanzoleala cand sunt competitiile :) .

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Sunt de acord ca momentan suntem pe o panta nu prea ascendenta, insa lunile octombrie-noiembrie vor schimba lucrurile in ceea ce priveste aceasta.

Momentan va fi o perioada de cateva zile de tranzitie, cat imi voi muta si eu carabalacul in noul loc de munca (la serverele GamesZone), dar dupa aceea vom reveni in forta...veti vedea.

Sunt o multime de surprize pregatite pentru viitorul apropiat, dar nu e cazul sa le dezvalui de pe acum

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Eu unul cred ca sunt destul de multe topic-uri deschise (numai tu ai deschis vreo 5) :P

nu cred ca am deschis 5 poate 4 ...dar nu se poate sa fiu singuru cu idei .... tre sa fie in tara asta si alti oameni cu idei.am vazut am intrebat pe la liceu gamerii de cm/fm daca intra pe site-ul asta.... unii ba nu au auzit de el ba nu vor sa intre ca le stiu pe toate despre joc(cica) .. io sper ca va avea mult succes desi eu nu sunt implicat in site.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

ar trebui lucrat la mentinerea lui pe linie (nu asta moarta :P ), ar trebui lucrat la faze de genul "saptamana viitoare scoatem nu stiu ce chestie interesanta" si dupa aia sa fie amanata 3 luni, la fazele cu "se va face" etc.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Se lucreaza acum...dar suntem deschisi la orice idee

cum adica sunteti deschisi la orice idee?......nu stiu ...dak stie cineva cum sa faca reclama pe alte site-uri..sau mai bine zis pe fifaromania si celelalte site-uri de fotbal... desi nu prea sunt altele sau pe site-uri cu jocuri.... e bine ca pe sigames.com apare si fmro ca parteneri ca io de acolo v-am gasit ... da trebuie si mai mult...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

hmm ... suntem citiva pe aici care ishi amintesc ca atunci cind eram maxim 10 useri era mai mare vinzoleala ...

ce atzi vrea acum ca noi (batrinii :) ) sa facem conversatie? ... eu am raspunderi majore ... nevasta de f ... oups ... scuze ... de abia mai am timp sa ma uit pe un demo de FM (si sa mai shi intzeleg ceva din el) ...

eu nu cred ca exista o panta descendenta a site-ului sau forumului ... au mai existat astfel de chestii ... eu cred doar ca e un moment de ashteptare :)

Link to comment
Share on other sites

Io zic ca o duceti destul de bine.Fata de fifaromania si pesromania cred ca sunteti mai mutli care posteaza.Io unul mai si alte atributii in alta parte si nici nu mai am timp ca in vacanta de vara sa intru.In general lumea a venit dupa vacanta , concedii(cand se intra si se posta masiv) si acum nu mai au acelasi timp sa intre.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy