Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Reclamatii Sau Nelamuriri Legate De Forum


Mihai

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Generaţia de Aur

Deci o injuratura = 33%, doua d-astea" :wanker "=66%. Daca stiam il injuram si eu de 2 ori, aveam 66 meritat :D

Oricum, e bine de stiut pe viitor...nu mai stric warnurile pe smiliuri. Trec direct la fapte. ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Va doresc sa incetati discutiile neprincipiale si injuraturile.

Cristiano a luat warn nu pentru PM - ala este PRIVATE message, deci nu avem treaba cu mesajele voastre private, puteti s va dati intalnire sa va rupeti capetele, daca asta va face sa va simtiti mai bine ^^ - ci pentru faza cu 21, cand putea macar in al 12-lea ceas sa isi ceara scuze.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eu zic ca PM-urile, private cum sunt ele, tin tot de forum. Pentru injuraturi n-au decat sa foloseasca YM-ul. PM-ul este intre doi membri ai forumului care, in ciuda oricaror discutii contradictorii, trebuie sa se respecte. In cadrul forumului. Dupa cum spuneam, de acum pot sa va iau linistit la P...a pe toti inc azul asta. Pentru 33% merita sa ma descarc asa...

Asta 1. 2.) este ca numai un dobitoc deshidratat mental, imbuibat de hip-hop, kiritisme si alte cele poate injura in halul ala. Una e un "imi bag p... in gura ta" si alta "imi bag p... in ma-ta". Nu-i cer lui cristiano sa inteleaga, micimea lui e evidenta.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pana la urma eu am warn 66% fiindca l-am catalogat pe un membru al forumului carnat, si pentru ca nu mi-am cerut scuze fata de el. Interesant. :lol:

Mai ales faza cu scuzele e clar exces de zel dar nu-i nimic, m-am obisnuit. :)

Eram sigur ca ita va pune pe forum un screen cu mesajul privat de la mine, dar chiar nu ma intereseaza. I l-am trimis pe privat ca sa nu iau warn, nu ca m-ar fi deranjat sa zic pe forum ce i-am zis pe privat. Tin sa va reamintesc ca ita a fost cel care a adus in discutie mamele. Eu n-am facut decat sa-i raspund in aceeasi maniera. Altfel, ma rezumam la o replica pe care pana si Emilian ar fi considerat-o decenta. :P

Ma amuza faptul ca un om de peste 30 de ani se declara oripilat de o injuratura banala. ^_^ Emilian, de ce te expui riscului de a primi un warn adresandu-mi toate acele jigniri? :( Apropo, "imbuibat de hip-hop" n-o consider jignire. E chiar un compliment. :blush:

Acestea fiind spuse, eu consider discutia inchisa. Nu regret nimic si nu o sa-mi cer scuze.

:peace:

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Am vb cu Noel aseara si eu am fost cel care a "omologat" warn-ul.

Din punctul meu de vedere, discutiile pe PM intre membrii forumului tin de viata lor privata. Daca va mai aduceti aminte am si specificat pe forum la un moment dat urmatorul fapt: "orice problema de orice natura intre useri se va rezolva pe PM". Te deranjeaza cineva cum iti vorbeste sau te-a jignit PUBLIC, exista butonul de report post prin care mi se pot semnala posturi de acest gen. Eu sau moderatorul global (in functie de prezenta sau absenta mea pe forum la momentul respectiv) vom lua masurile cuvenite pentru pedepsirea vinovatului.

Vreti sa va faceti singuri dreptate, exista PM. Puteti sa va balacariti ca la usa cortului sau sa va dati intalnire intr-un loc si sa va bateti pana va plictisiti. Nu incercati cu mine...va luati warn/ban instant. Nu tin la glume decat la anumiti useri si aceia fiindca ne cunoastem de o buna perioada de timp si ne permitem sa ne tragem de sireturi.

Daca jignirile, afronturile, sfidarile si alte atacuri de acest gen au loc in mod public pe forum atunci suportati consecintele.

Cristiano si-a luat warn pentru faza cu 21 care personal am considerat-o o sfidare, un afront adus membrilor forumului. Pentru PM nu va suporta nici o consecinta din motivele enumerate mai sus.

In alta ordine de idei...pentru a lamuri problema celor doua smilieuri: :finger: si :wanker . Acelea au fost puse pentru a fi folosite in contextul referirilor la persoane/cluburi/etc terte forumului, pentru a va exprima dezacordul fata de o reactie/actiune/etc a unui conducator de club, a unei persoane publice din Romania, etc.

In nici un caz nu s-a intentionat folosirea lor in dialogul cu o persoana de pe acest forum.

DECI O DATA PENTRU ULTIMA OARA, ORICE ADRESARE A UNUI MEMBRU AL FORUMULUI CATRE UN MEMBRU AL FORUMULUI (FIE SI IN GLUMA) FOLOSIND ACESTE DOUA SMILIEURI VA FI TAXATA CU WARN.

Va multumesc pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Tu exagerai cu warnuri la aia care indrazneau sa te corecteze :yeah

Toti exageram, stati linistiti. Suntem balcanici si limbuti, cunsocatori si bagaciosi.

Shearer, daca aud in postul urmator ca Ovidiu nu exagera cu warnurile o sa am grija sa iti fac funda din tibii la fotbal. Indiferent daca ai test sau nu.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Ete asa m-am lipit de un warn. Nu ma deranjeaza, desi e aiurea ca unul sa-si bage penisul de 0,5 mm in mama tuturor si sa ia acelasi warn ca altul care vorbeste generalizat.

2.) este ca numai un dobitoc deshidratat mental, imbuibat de hip-hop, kiritisme si alte cele poate injura in halul ala. Una e un "imi bag p... in gura ta" si alta "imi bag p... in ma-ta". = de unde se vede ca n-am numit pe nimeni.

Nu-i cer lui cristiano sa inteleaga, micimea lui e evidenta. acum stiti cu totii la ce micime ma refeream.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
In alta ordine de idei...pentru a lamuri problema celor doua smilieuri: :finger: si :wanker . Acelea au fost puse pentru a fi folosite in contextul referirilor la persoane/cluburi/etc terte forumului, pentru a va exprima dezacordul fata de o reactie/actiune/etc a unui conducator de club, a unei persoane publice din Romania, etc.

In nici un caz nu s-a intentionat folosirea lor in dialogul cu o persoana de pe acest forum.

DECI O DATA PENTRU ULTIMA OARA, ORICE ADRESARE A UNUI MEMBRU AL FORUMULUI CATRE UN MEMBRU AL FORUMULUI (FIE SI IN GLUMA) FOLOSIND ACESTE DOUA SMILIEURI VA FI TAXATA CU WARN.

Exact!

Nici nu vroiam sa contest cele 2 warnuri luate total aiureA la interval de 15s, dar cand am vazut nesimtirea unor useri n-am avut ce face.

Eu nu am folosit smilieul cu pricina la adresa unei persoane, ci a unor echipe.

La smiliul asta " :wanker "vad un omulet care face cu mana. Nu stiu ce vedeti voi... Smiliul se traduce prin wanker, care in engleza mea inseamna diletant, nepriceput. De aici pana la 2 warnuri, e cale lunga... :(

:blind:Nu stiu sa folosesc butonul de edit - imi cer scuze :blind:

Warn-urile date pentru smilies sunt o mare nedreptate. Propun demiterea unor iconite emotive si crutarea medgidiosului.  ^_^

Marinarii sunt langa tine, baiatule.  :(

Stiam ca se zice medgidiot. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy