Jump to content
Sign in to follow this  
hflorin

Romania NR - Liga 1 - 9 jucabile

Recommended Posts

Romania NR (NotReal), este o baza de date, in care am adaugat echipele din liga 4 (din toate judetele) in 6 ligi, jucabile. Regulile sunt aproximativ identice cu cele din jocul oficial, cu mici modificari. Printre care, a aparut VAR in Liga 1, doar la meciurile televizate, Goal Line la liga 1-2-3. Am modificat la 9 jucatori pe banca de rezerve. De la liga 5 in jos, numarul de rezerve si numarul de schimbare a jucatorilor creste. Am mentinut minim 2 jucatori in primul 11 de start, in primele 4 ligi, apoi am inceput sa reduc din cerinte pentru ligile inferioare. Am incercat sa pun echipele in conformitate cu locul care au terminat sezonul trecut, astfel incat primele locuri sa fie in liga 5, spre exemplu, iar cele noi promovate din liga 5, sa fie prin liga a-9a... am facut ceva erori pe aici pe acolo, dar cred ca 90% am reusit. Daca am omis vreo echipa activa care se regaseste pe site-ul ajf, puteti sa imi spuneti, si modific... Mie nu imi place ideea de play-off/play-out, asa ca in afara de liga 1, nu exista...  In cupa romaniei, nu intra decat primele 4 ligi, restul au programul deja prea incarcat sa aibe timp si de cupa, plus ca ar fi mult prea multe. (Am simulat 1 an de joc, si aparent, toate ligile si regulamentele au fost implementate cu succes.. insa daca apare ceva nereguli.. un reply, si incerc sa modific.. asta in cazul in care vreti sa testati....  😂 )

20191130012100-1.jpg 20191130200203-1.jpg 20191130200218-1.jpg 20191130200431-1.jpg 20191130200505-1.jpg 20191130200512-1.jpg

RomaniaNR.zip

19 hours ago, Razva_tm said:

Salut.Am descarcat fisierul si contine un .xml

Cand vreau sa l incarc in joc imi arata ca nu e verificat si nu l pot selecta.

A little help pls,ms.

Salutare,

Am uitat sa verific baza de date inainte de salvara O_O

te rog, re-ncearca cu asta! 👇

RomaniaNR.zip