Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vadriam

CSU Craiova

Recommended Posts

Am jucat cinci etape cu CSU Craiova. E destul de interesanta echipa, multi jucatori de perspectiva insa am avut trei meciuri consecutive in care mijlocasii defensivi mi-au luat cartonas rosu. Joc 4-2-3-1 si va pot spune ca Gianmarco Piccioni , pe care l-am transferat de la Poli Iasi pt a-l inlocui pe Nuno Rocha, este incredibil. O alta revelatie este Alexandru Baluta , pe care il joc AMC , un post care nu prea ii place dar pe care se descurca excelent deocamdata. Caut un portar mai bun , daca aveti sugestii .... Cariera poate fi urmarita si pe youtube : 

On 11/9/2016 at 3:03 PM, Vadriam said:
On 11/9/2016 at 3:03 PM, Vadriam said:

Am jucat cinci etape cu CSU Craiova. E destul de interesanta echipa, multi jucatori de perspectiva insa am avut trei meciuri consecutive in care mijlocasii defensivi mi-au luat cartonas rosu. Joc 4-2-3-1 si va pot spune ca Gianmarco Piccioni , pe care l-am transferat de la Poli Iasi pt a-l inlocui pe Nuno Rocha, este incredibil. O alta revelatie este Alexandru Baluta , pe care il joc AMC , un post care nu prea ii place dar pe care se descurca excelent deocamdata. Caut un portar mai bun , daca aveti sugestii .... Cariera poate fi urmarita si pe youtube : 

UPDATE : inchiderea perioadei de transferuri

Am primit o gramada de oferte pentru Andrei Ivan in ultimele zile ale perioadei de transferuri dar una dintre ele a fost de nerefuzat. PSG a oferit 5.75 mil de euro , toti banii jos , asa ca n-am putut refuza si l-am vandut. De banii respectivi mi-am acoperit doua posturi deficitare : AMC si DR  prin aducerea lui Alexandru Ionita II de la Astra si a lui Romario Benzar de la Viitorul. Mi-am mai luat o alternativa petru Matei la mijlocul terenului cumparandu-l pe Nascimento de la CFR Cluj. Am incercat sa iau si un portar insa n-am gasit nimic interesant (poate la vara). Las cateva poze si linkul catre youtube pentru cei interesati.

Din pacate poze nu pot pune , asa ca v-am lasat doar linkul de youtube.

UPDATE . Avem o perioada extrem de proasta. Nu reusim sa ne mentinem pe un loc de playoff si pierdem puncte pe greseli imense si prostesti. Chiajna e Dumnezeu in FM17. Se bate cu Steaua la campionat. Cine a facut research ul trebuie internat. 

UPDATE : incercam sa iesim din perioada slaba pe care o traversam si parca dam semne de viata. Reusim sa scapam fara infrangere dupa meciurile cu Steaua si Astra dar inca mai avem mult de recuperat pentru a prinde locurile de playoff.

On 2/25/2017 at 1:57 PM, kevinluci said:

sunt putin cam lungi episoadele, fără supărare. nu prea poți urmări 30 de minute un video..

Nu e nicio suparare. Urmaresti cate minute poti. Nu vreau ca un sezon sa aiba 100 de episoade. 

• Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy