Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Câştigă un FM 2017 jucând în al 23-lea eşalon din Anglia


Mihai

Recommended Posts

  • MentholBoy

După cum spuneam, mai avem nişte jocuri disponibile de dat, prin bunăvoinţa celor de la SI Games, dar va trebui să munciţi pentru ele. Cel puţin pentru acesta.

În ce va consta concursul? Veţi primi o salvare  pe FM 2016, în care veţi începe jocul din Liga a 23-a engleză, cu celebra echipă Keymer & Hassocks. Veţi avea la dispoziţie până pe 4 noiembrie 2016, ora 23:59, să ne trimiteţi salvările voastre, cu parcursul echipei.

keymer.jpg

Veţi avea dreptul la patru salvări pe sezon (pentru a evita reloadurile sau cel puţin pentru a încerca evitarea lor). Participantul care va ajunge cel mai sus dintre toţi concurenţii va primi un FM 2017 original (varianta digitală).

Salvarea iniţială va avea un antrenor de 20 de ani, care e lipsit de experienţă. Dar atributele sale pot fi modificate de către voi pe acest topic, până la ora 18:00. Fiecare are dreptul să aleagă o singură dată de unde luăm puncte şi unde le punem :D

keymer 00.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
  • MentholBoy

Gata, l-am rezolvat pe bibic

Challenge FMRo.jpg

Pentru a putea participa la competiţie, veţi avea nevoie de două chestii

- database-ul care activează toate cele 23 de nivele ale Angliei: E23 - England Level 23.rar

Se va copia în folderul “Your Documents” > Sports Interactive > Football Manager 2016 > Editor Data. Apoi se începe un joc nou şi se va folosi salvarea de mai jos

- salvarea de concurs: Salvare iniţială Keymer & Hassocks - Concurs FMRo

NOTĂ: FĂRĂ GO ON HOLIDAY

Baftă!

DEADLINE: 4 NOIEMBRIE 2016, ORA 23:59

SALVĂRILE LE VEŢI URCA PE SITE-URI DE UPLOAD, GEN WETRANSFER, GFILE, FASTUPLOAD, ETC., IAR LINK-UL DE DOWNLOAD VA FI TRIMIS PE MAIL PE ADRESA OFFICE AT FMRO PUNCT RO, CU MENŢIONAREA USERULUI DE PE FORUM.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Mihai pinned this topic
  • MentholBoy
34 minutes ago, xman said:

o tampenie iti dai seama,ca eu unu as vrea sa ma bag dar sa pot juca fm beta tre sa pun o precomanda si atunci nu mai vad rostul sa ma bag sa castig daca am pus precomanda

Iti dai seama ce spui? E salvarea pentru FM 2016, FFS!

31 minutes ago, TyreXel said:

E salvarea pt fm16...

@Mihai Suntem limitati la un sezon sau putem juca mai multe ?

Cate va tine compul pana pe 4 noiembrie :D Se poate intampla sa joci 20 de sezoane si sa nu promovezi, iar altul sa promoveze din prima. Totul depinde de voi :D

Dar, nu uita, nu mai mult de 4 salvari pe sezon

 

Si official promo :D

keymer promo fmro 02.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
9 minutes ago, Sir_Ionica said:

Salutare !

Intrebare: Cum se adauga skinul acesta cu competitie ? Sunt deja in joc, dar nu stiu ce sa bifez

 

Pentru a putea participa la competiţie, veţi avea nevoie de două chestii

- database-ul care activează toate cele 23 de nivele ale Angliei: E23 - England Level 23.rar

Se va copia în folderul “Your Documents” > Sports Interactive > Football Manager 2016 > Editor Data. Apoi se începe un joc nou şi se va folosi salvarea de mai jos

- salvarea de concurs: Salvare iniţială Keymer & Hassocks - Concurs FMRo

Link to comment
Share on other sites

Așa, ca să fim clari. Database-ul de la tine și nimic altceva, salvat în fișierul fm23. de la tine, fără go on holiday. Asta cu 4 salvări nu știu cât de potrivită este fiindcă nu știu când intru, când ies, bineinteles pana in 10. E corect pana aici? Mai sunt si alte reguli de respectat?

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
3 hours ago, mitzuryCSS said:

Așa, ca să fim clari. Database-ul de la tine și nimic altceva, salvat în fișierul fm23. de la tine, fără go on holiday. Asta cu 4 salvări nu știu cât de potrivită este fiindcă nu știu când intru, când ies, bineinteles pana in 10. E corect pana aici? Mai sunt si alte reguli de respectat?

Cam da. Ai nevoie de database si salvare. Aia cu 4 salvari pe sezon stiu ca e un pic restrictiva, dar am zis ca 4 salvari pe un sezon e ok ca sa nu o dam in reloaduri. Si evident, fara modificari in editor :D

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, adrianv said:

Imi puteti spune toate regulile?Enumerate va rog frumos ca sa inteleg ceva

 

singura regula anuntata este cea de 4 salvari pe sezonul/jucat  . ai jucat 3 sezoane ...trebuie sa ai maxim 12 salvari . in rest cum vrea fiecare.asa ar fi corect ptr ca altceva nu a fost anuntat in postul initial ptr concurs.
(parerea mea)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy