Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Wishlist


Noel

Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MentholBoy

Shearer ia o pauza de 24 ore.

Nimeni nu e obligat sa iti suporte eu-urile ca esti tu mai smecher.

Am incercat sa te fac sa intelegi lucrul asta prin varii metode.

Data viitoare cand ma mai injuri de morti, o sa stai mai mult pe bara.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Daca e sensibil sa se duca la aia roz. Life is a bitch and then you die. Nu e nimeni obligat sa ii suporte Eu-urile. Si sa nu il dea exemplu pe Surfulet ca nu se leaga. De cand stie ca am pus filtrele, Jirarel pune y o si alte chestii in genul asta in mod intentionat. Vrea sa arate ca e el mai smecher.

Daca vrea sa fie smecher sa fie cu putoii de 15-16 ani sau cu aia sub 1.50, nu aici. E exact ca in faza cu ursul care face pe nebunul in avion si dupa aia cand e aruncat din avion are un soc cand il intreaba vulturul daca stie sa zboare. Cam asa e si cu Jirar. Face pe ursul, dar uita ca lui de fapt ii trebuiau aripi ca sa zboare si nu blana de urs.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Daca e sensibil sa se duca la aia roz. Life is a bitch and then you die. Nu e nimeni obligat sa ii suporte eu-urile. Si sa nu il dea exemplu pe Surfulet ca nu se leaga. De cand stie ca am pus filtrele, Jirarel pune y      o si alte chestii in genul asta in mod intentionat. Vrea sa arate ca e el mai smecher.

Daca vrea sa fie smecher sa fie cu putoii de 15-16 ani sau cu aia sub 1.50, nu aici. E exact ca in faza cu ursul care face pe nebunul in avion si dupa aia cand e aruncat din avion are un soc cand il intreaba vulturul daca stie sa zboare. Cam asa e si cu Jirar. Face pe ursul, dar uita ca lui de fapt ii trebuiau aripi ca sa zboare si nu blana de urs.

Apropo de ursi:

Un urs batran il invata pe unul tanar:

- Omul trebuie atacat in asa fel incat sa aiba timp sa te vada si sa reactioneze.

- Dar de ce?!

- Sunt mai gustosi dupa aceea, nu mai au rahat in ei.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Shearer ia o pauza de 24 ore.

Nimeni nu e obligat sa iti suporte eu-urile ca esti tu mai smecher.

Am incercat sa te fac sa intelegi lucrul asta prin varii metode.

Data viitoare cand ma mai injuri de morti, o sa stai mai mult pe bara.

nu-mi place sa mi se editeze postul , iti dai seama , scriu cu y o , tu faci bancuri si glume de geek si nimeni nu-ti zice nimic.

si nu pun in mod intentionat , pun pentru ca asa scriu pe forumuri dar daca unii cand vad "y o" se uita de parca vad o injuratura , e ceva grav :boring:

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
nu-mi place sa mi se editeze postul , iti dai seama , scriu cu y    o , tu faci bancuri si glume de geek si nimeni nu-ti zice nimic.

si nu pun in mod intentionat , pun pentru ca asa scriu pe forumuri dar daca unii cand vad "y      o" se uita de parca vad o injuratura , e ceva grav  :boring:

Ti s-a atras atentia sa incetezi cusunt un tampit-ul. Ti-ai cautat-o cu lumanarea. Iti recomand ca pe forumul asta sa renunti lasunt un tampit din momentul asta. Pe forumurile celelalte poti sa vorbesti cum vrei. Din ce imi aduc aminte, eu sunt cel care face regulile aici si nu tu.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Ti s-a atras atentia sa incetezi cusunt un tampit-ul. Ti-ai cautat-o cu lumanarea. Iti recomand ca pe forumul asta sa renunti lasunt un tampit din momentul asta. Pe forumurile celelalte poti sa vorbesti cum vrei. Din ce imi aduc aminte, eu sunt cel care face regulile aici si nu tu.

Editeaza-i semantura si apoi ii mai dai ban 24 de ore :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Atentiune! Unii dintre voi cred ca Noel nu mai este admin. Gresit! Este, va spun eu. Veti primi sanctiuni de la el prin mine, deci fiti cuminti.

Anacotet & Cordel FTW!

:hysterical:

Whatta reliable buddeh! Inter FTW!

Incepem cu booghie, nu va mai recomanda nimic in seara asta.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Clubul imbecilor care nu citesc regulile forumului inainte de a fi de acord cu ele si-a angajat avocat. Avem placerea de a vi-l prezenta pe celebrul avocat al celor care cer crack pe forum: gaby snooooooooooooooooooooooooooop.

Ii multumim pentru pledoaria sa si il rugam sa isi pregateasCA CAzul mai bine data viitoare. Prin urmare, insistam sa ia doua saptamani de repaus pentru asta si nu acceptam niciun refuz.

Ca documentatie ii punem la dispozitie regulamentul forumului, in special punctul 9.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
dobi sa ii spui lu mata bai ratatule! cine mortii tei esti tu sa ma injuri pe mine bulangiule? hai sa ne intalnim si zi'mi in fata ce ai de zis k pe forum toti sunteti smekeri! iti dau adresa mea sa vi sa vb?

Imi cer scuze dar am un moment de slabiciune si de aceea am decis ca ai dreptul la Postul Pastelui.

Prin urmare iti maresc ragazul la 6 saptamani.

In alta ordine de idei, am inceput sa vad viata altfel dupa revelatia pe care am avut-o azi. Prin urmare, am sa incep sa ma comport ca un bun samaritean.

Primul norocos este delfin:

- flameurile repetate ti-au dus si tie un binemeritat post de 6 saptamani.

Anyone else want some?

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Emilian - 33% pentru "In cur te doare de la scarbosul lui anascarbet, toata lumea stie... "

Sunt glume care se fac si glume care nu se fac. Asta intra in categoria a doua. Si nu...nu te-a parat el si nu a cerut nimic. Putea si el sa iti dea warn singur.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

din punctul meu de vedere puteti sa scoateti warnul ala. la ce a fost la gura lui rebut49 in ultimul timp legat de unii useri sau de echipa stelei, trebuie sa spui ceva destul de socant ca sa ma simt jignit

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

emilian si catharsis pauza cate o saptamana

:blind:Nu stiu sa folosesc butonul de edit - imi cer scuze:blind:

sammy 2 zile si dinamo1948 2 saptamani

m-am saturat de injuraturi si scandaluri. nu ma intereseaza ca e zona de lupta sau mai stiu eu ce. de acum banez orice injuraturi, pe orice topic ar fi, oricine le-ar face.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
emilian si catharsis pauza cate o saptamana

:blind:Nu stiu sa folosesc butonul de edit - imi cer scuze:blind:

sammy 2 zile si dinamo1948 2 saptamani

m-am saturat de injuraturi si scandaluri. nu ma intereseaza ca e zona de lupta sau mai stiu eu ce. de acum banez orice injuraturi, pe orice topic ar fi, oricine le-ar face.

Eu cred ca se cere o remaniere generala si o pauza de forum de cateva zile pentru toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy