Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Wishlist


Noel

Recommended Posts

  • MentholBoy
In sfarsit, cineva cu cloana vertebrala!

......

Intreb doar, face asta doar pentru ca tine cu dinamo? Sau poate il ajuta la patchuri? Sau a comandat jocul original de la Mihai?

Sau poate savoarea replicilor lui il face un personaj central al forumului. Sau poate e exact ce nu poate Mihai sa fie, o gura spurcata care trebuie sa omoare capra vecinului  plictisind-o cu interventii canine?

Sa lasam acest mister neelucidat si sa ne vedem sanatosi de sarbatori si de cei iubiti, ca de greturi si discomfort ne vom bucura cu totii peste 14 zile, cand revine scursura1984 pe acest forum, unde se simte ca acasa...

Mutule..de cand ai cloane vertebrale? :B:

Cat despre dinamo1948, i-am mai zis si lui Cornel, ca voi sunteti cei care il promovati prin faptul ca ii dati atentie. E un fel de "Gigi Becali" al forumului din acest punct de vedere. Exista chestia aia cu zonele de lupta. E pe zona lui Dinamo, latra cat vrea, daca nu va bagati in seama cu el se va plictisi la un moment dat. Dar nu...daca dinamo1948 arunca o piatra voi veniti buluc sa vedeti cate valuri face pietricica aia in apa si incepeti sa comentati de pe margine imediat.

I-am zis si lui Mute, ca la un moment dat, erati adunati ca oile pe topicul lui Dinamo si nu mai stiati nimic altceva, decat sa asteptati replicile lui. Imi pare rau ca nu am facut screenshot in ziua respectiva cand toti userii online erau pe sectiunea lui Dinamo.

Prin urmare, am hotarat sa nu ma bag pentru a vedea ce se intampla mai departe si cat il mai tineti in brate.

Asa ca nu imi da mie lectii de morala si nu face comentarii imbecile pe seama mea ca nu sunt prostul tau.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Generaţia de Aur
Asa ca nu imi da mie lectii de morala si nu face comentarii imbecile pe seama mea ca nu sunt prostul tau.

De ce sa nu iti dau lectii de morala, oricum tu esti o curva care ii vorbeste pe toti pe la spate?

E dreptul tau sa consideri comentariile mele imbecile, e dreptul meu sa te consider un idiot. Sau un prost, ia-o cum vrei.

Sper sa incheiem aceasta discutie acum, poti sa ma banezi de exemplu pentru doi ani sau poti sa ma calci violent pe bombeu sau poti sa faci ce vrei, daca ai ajuns sa te certi cu mine pentru un idiot e problema ta. Go fuck yourself, basinosule.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
In sfarsit, cineva cu cloana vertebrala!

Nu ma asteptam de la Anahoret sa faca ceva, el era artagos si vertical doar cand nu era moderator, de cand e moderatator parca are o botnita, e atat de cuminte ca nu il mai recunosc :(, iar de la Mihai ce sa astept? El doar sanctionaza spammerii, pe cei care il intreaba cand iese patchul, pe amaratii ca iulli care pot incasa motive de ban chiar si in afara forumului...in schimb idiotii veniti de nicaieri sunt tinuti in brate si protejati. Intreb doar, face asta doar pentru ca tine cu dinamo? Sau poate il ajuta la patchuri? Sau a comandat jocul original de la Mihai?

Sau poate savoarea replicilor lui il face un personaj central al forumului. Sau poate e exact ce nu poate Mihai sa fie, o gura spurcata care trebuie sa omoare capra vecinului  plictisind-o cu interventii canine?

Sa lasam acest mister neelucidat si sa ne vedem sanatosi de sarbatori si de cei iubiti, ca de greturi si discomfort ne vom bucura cu totii peste 14 zile, cand revine scursura1984 pe acest forum, unde se simte ca acasa...

Bai, baietas, hai sa stabilim o chestiune inainte de a palavragi: "discoMfort" este un cuvant din limba lui Shakespear, "discoNfort" este cel made in Romanica. Ne-am inteles, da?

Acum: n-ai intrat prea des in ultima vreme pe forum si se vede! Te anunt ca l-am suspendat pe Trinamo1948 acum doua saptamani, cand Floppy Cap Patrat :B: l-a banat pe Ita. Si am zis clar: pana Ita nu este debanat, Trinamoomienouasutetoamna nu are dreptul sa posteze, dar s-a bagat cel de care spui ca are coloana vertebrala si i-a scos suspendarea. Cum comentezi?

Sa conchid repede: cu toate ca ai fost ai fost moderator global patru ani, tot n-ai reusit sa dai mai multe warn-uri si ban-uri ca mine. It's a fact! Te roade, stiu, dar poate ca Liverpool va trece printr-o minune de Barca, te-ai gandit?

NOT! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
ba stiu eu cum sa bagi toti straini din lot pe foaia de jock !!!  :faces

Stii cand poti sa-i bagi .....................  :bere

Numai la amicale  poti sa bagi tot lotul strain  :hysterical:

warn 33%. o gluma prea proasta pt a putea fi suportata

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
Ducu - 33% o saptamana

Pentru persistenta cu care ne bati la cap cu Baltanov. are 23 de ani si costa peste 1 milion. Mai citeste o data regulile topicului in cauza.

Warn anulat - a fost la mijloc o neintelegere.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Generaţia de Aur

tzoo-tzoo si H_R_H: 3 zile suspendare, oamenii fara umor si care se iau de cine nu trebuie (fara motiv) au viata grea aici.

blitz: o saptamana suspendare, aceeasi problema + tras de sireturi cu mandea.

More to come. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Repetitia e mama invataturii => Delfin te rugam sa repeti timp de 30 de zile urmatoarea fraza: "Promit sa nu mai scriu tampenii pe forum, sa nu mai fac post-hunting si sa nu mai raspund la topicuri vechi".

Dupa 30 de zile vii la reexaminare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy