Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


  • 0

Bursa Transferurilor Liga Iii Romania


utistul

Question

  • Answers 56
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Adrian Hoța (Ripensia) împrumutat la Millenium Giarmata.

Vicea (Ripensia) nu a fost aici decat 2 sapt. in vara, ar putea reveni la Timișul Șag.

Baidoc (CFR Timișoara) la Giarmata, tot in ianuarie.

Elvis Dârvaru (Giarmata) la FC Hunedoara after 01.01.

Mai complet cu FC Hunedoara se pregătesc în cantonament și: Rareş Blaga (mijlocaş - AFCM Reşiţa), Cristian Boldea ( fundaş - Millenium Giarmata), Emil Ecobici (fundaş – Pandurii II Tg. Jiu), Ionuţ Bratima (fundaş – Unirea Dej), Claudiu Zdrîncu (mijlocaş – ex FC Hunedoara), Dan Samoilă (fundaş – ex FC Hunedoara). Dar la unii se mai poate renunța..

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Am zis în posturile anterioare sa-l pui pe Alex Postolache nou creat, ca loan la Mama Mia, se pare că nu e aşa, e full la Mama Mia. de unde a plecat Damian. Cel din urmă prob. mai aparţine de vechea Poli dar nu-s sigur.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Leonard Neagu se pare că nu a fost reținut la ASA și a revenit la Vulturii (imprumut de la Jimbolia).

Boroiban a părăsit Muncitorul în această iarnă.

V. Popescu de la Muncitorul se pregătește cu AFCM Reșița.

Sturzu, prob.liber in db, a ramas pana la urma la CS Muncitorul.

Link to comment
Share on other sites

Acum eu credeam ca e bullshit ca un jucator spaniol sa vina in Liga 3 din Ro !!!!

Dar se pare ca e chiar adevarat:

Șoimii Pîncota l-a înregimentat astăzi pe Manu Hernandez, un fotbalist polivalent care a trecut pe la echipele tinere ale celor de la Hercules Alicante sau Villareal. „L-am adus cu mari sacrificii. E îndrăgostit de minge, trebuie, din ce am discutat cu profesorul Cuedan, să lucrăm la partea fizică. Eu sunt mulțumit de ce am văzut. Va fi un jucător din categoria Under 21 care poate să facă diferența”, l-a caracterizat Piroș pe Hernandez, care poate juca pe ambele benzi, atât la mijloc cât și în defensivă

Nu stiu daca exista la spanioli facut, eu nu am vrut sa il cerem pana chiar nu se adevereste si joaca...



O fi foamea asa mare in Spania?



Tot la Pincota: Issa Ba (cel care a jucat la Gaz si la Dinamo)

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Veniri Stiinta Miroslava

Paul Tincu (57000753)

Mirel Dulgheru (57081704)

Valentin Menghia (57022868)

Bogdan Ilie Talpan - daca este 57026146, nascut 1989 - mijlocas. Daca nu, trebuie creat.

Primii doi nu mai sunt acolo. Au plecat in Moldova la Speranta Cahul. Au si debutat

Link to comment
Share on other sites

Lotul formaţiei ACS Viitorul Municipal Craiova cuprinde 21 de jucători:

portari: Nicuşor Dorin Grecu, Adrian Romulus Surdu;

fundaşi: Cătălin Marian Dinu, Mihai Cristian Chiriţă, Alexandru Florin Dreşcă, Dan Valentin Ciocioană, Mihai Gabriel Flori, Eduard Marius Dina;

mijlocaşi: Dănuţ Stancu, Cosmin Ştefan Turcin, Ionuţ Cristian Jianu, Bogdan Buşică, Dragoş Ştoiu, Marian Constantin Trică, Alin George Bratoveanu, Alexandru Louis Copilescu;

atacanţi: Alin Mădălin Tâmplaru, Costinel Răduţ, Robert Daniel Gârbiţă, Constantin Valentin Scarlat, Ionuţ Lucian Scarlat.

Lotul celor de la CS Podari este format din:

portari: Victor Turieanu, Florin Purcea;

fundaşi: Frank Orban, Eusebiu Preduţ, Alin Ignat, Răzvan Istudor, Alexandru Stoica, Alberto Slavu;

mijlocaşi: Fabian Cruşoveanu, Renato Bălan, Alexandru Mirescu, Sorin Crângoiu, Cătălin Ţenovici, Sergiu Popescu, Cosmin Fruntelată, Dan Neacşa, Adrian Dumitraşcu, Giani Stoichiţoiu;

atacanţi: Dorin Preda, Silviu Afrem, Cristian Stăncuţa, Florin Cimpoieru.

Si Florin Epure la Municipal Craiova. A jucat astazi. Fost jucator la Drobeta ( DL nascut la Severin )

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Cristian Deaconescu (Jiul) la FC Hunedoara.

Tot la Hunedoara Uibariu (ex.Simeria) de la Pâncota în db list şi Josef Lorincz apare liber in db.

Ambii au fost confirmaţi, au semnat ieri.

Laurenţiu Telescu, liber în db, trebuie la Mama Mia.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

in lotul lui Bals apare un jucator Daniel Sandu (e mijlocas) - de vazut daca este unul din cei doi din DB cu acelasi nume si mutat 57037137 sau 57055631

Marius Onofrei 7548488 - liber in DB de mutat la Bals

Irinel Chircan - l-am creat eu la FC Olt si l-am imprumutat un an la Bals

in lotul lui Bals apare un jucator Marian Niţă - de vazut daca este 57079479 si mutat

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Lotul formaţiei ACS Viitorul Municipal Craiova cuprinde 21 de jucători:

portari: Nicuşor Dorin Grecu, Adrian Romulus Surdu;

fundaşi: Cătălin Marian Dinu, Mihai Cristian Chiriţă, Alexandru Florin Dreşcă, Dan Valentin Ciocioană, Mihai Gabriel Flori, Eduard Marius Dina;

mijlocaşi: Dănuţ Stancu, Cosmin Ştefan Turcin, Ionuţ Cristian Jianu, Bogdan Buşică, Dragoş Ştoiu, Marian Constantin Trică, Alin George Bratoveanu, Alexandru Louis Copilescu;

atacanţi: Alin Mădălin Tâmplaru, Costinel Răduţ, Robert Daniel Gârbiţă, Constantin Valentin Scarlat, Ionuţ Lucian Scarlat.



Lotul celor de la CS Podari este format din:

portari: Victor Turieanu, Florin Purcea;

fundaşi: Frank Orban, Eusebiu Preduţ, Alin Ignat, Răzvan Istudor, Alexandru Stoica, Alberto Slavu;

mijlocaşi: Fabian Cruşoveanu, Renato Bălan, Alexandru Mirescu, Sorin Crângoiu, Cătălin Ţenovici, Sergiu Popescu, Cosmin Fruntelată, Dan Neacşa, Adrian Dumitraşcu, Giani Stoichiţoiu;

atacanţi: Dorin Preda, Silviu Afrem, Cristian Stăncuţa, Florin Cimpoieru.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy