Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Jucatori Buni Si Ieftini In Fm 2012


bondo153

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

cum apare unu cate unu cu un post desta genial:))

Stiti cum au aparut criticii?

Acum peste 10.000 de ani iHr intr-o pestera a neanthertalilor,rudele indepartate ale homo sapiens (adica stamosii nostrii directi), un 'var' stravechi de al nostru a desenat pe un perete al cavernei pentru prima oara.Toti neanthertalii din pestera s-au strans sa vada minunatia.Woo! Hunga bunga!! Badabim bada Bomm!! ..Deodata ,din multime stransa sa vada "opera de arta" un neanthertal se suie pe un bolovan din fata desenului isi scoate obiectul genital si urineaza pe desen.Multimea exclama .Woou! Cel care a facut desenul isi arunca ciomagul de suparare si pleaca plangand.Asa au aparut criticii...bine asta nu a schimbat cu nimic cursul istoriei dovada fiind Picaso , Leonardo da Vinci ..etc.Alte concluzii le trageti si voi.. :D

Kasyus : Chiar eram curios de Gangioveanu ,mereu ma uitam la el dar nu l-am cumparat.Aveam jucatori pe partea stanga,deobicei il cumparam pe Silviu Ilie bun de rezerva ,acopera toata partea stanga dl,ml,aml..Poate o sa revi cu o poza cu el cand ajungi prin 2014 sa vedem cum se mentine baiatu'.Cine stie poate mai creste la el composure,creativity si strength

Pentru ca l-am laudat in multe posturi pe Marian Cristescu am decis sa pun o poza si cu el.

344647cristescu.GIF359927silviu.GIF

Link to comment
Share on other sites

eu am zis ca pt liga a II-a, Gangioveanu e peste medie...si scuza-ma ca nu sunt de nasul unor echipe de talie si renume national, dar si international, pt a reusi sa tin pe banca niste jucatori peste ceea ce este chiar in miroriticul campionat al nostru

Link to comment
Share on other sites

E bun si de liga 1 ,daca am parut sarcastic chiar nu am vrut .

Ce vroiam sa zic ,probabil pe viitor ,o sa ii creasca atributele mai mult lui Gangioveanu si as fi curios sa vad cum arata intr-o echipa antrenata de un jucator de FM .Silviu Ilie costa 200K si Marian Cristescu 300k in 2011,pozele de sus sunt din 2014 ei fiind rezerve ,la vremea lor titulari..Cred ca sunt exemple bune si in tema acestui topic si de ce nu , buni si pentru liga 2...Nu accepta sa vina in liga secunda?

Dupa cat timp merge luat Gangioveanu pe gratis? ...Cat o costa in perioada de contract?

Link to comment
Share on other sites

el l-am luat liber de contract de la auxere dupa 2 ani

Ce tot vorbiti fratilor de Sanogo? Voi jucati FM12? La mine il cumpara mereu City in primul, maxim al 2-lea sezon.

Si ce am mai vazut pe aici, Freddy Guarin, Aimar, Saviola wtf? Pune si tu SS, cand i-ai luat? Si ce rol au la clubul tau... Assistant manager, Scouter? Ca nu inteleg.

Si oricum e nasol sa cumperi jucatori cu ce vezi pe forum... E adevarat ca nu mai stai ore in sir sa cauti, dar tot mai tare e cand iti mai iei cate o teapa.

Cel mai bun jucator care cred ca poate fi adus in Liga 1 este Carlos Fierro, cu toate ca nu l-am adus niciodata... Imi e mila de cariera lui promitatoare, nu vreau sa i-o stric pe maidanele din Romanica.

Link to comment
Share on other sites

Sanogo http://www.uploadima...es/7563yaya.GIF ramane liber de contract la prima fereastra de transferuri din 2011.La mine in cariera vine prin 2012 ,l-am "furat" .

L-am descoperit singur cand am dat scout la toate echipele de juniori din marile campionate.

Pe Carlos Fierro ,am citit de el pe forum si l-am cumparat..Am luat si destui jucatori care nu sareau de nota 7 intr-un an de zile ,tzepe...Diversificate sunt caile Domnului.Eu unul am si o cariera inceputa cu Viitorul Constanta ,deci pot doar visa la asemenea jucatori sus mentionati...Concluzia o tragi singur.

Foarte buna remarca ta asupra celor care posteaza pe acest topic si nu furnizeaza informatii suplimentare.Sunt total de acord cu tine.

Eu zic ca Mbaye Niang este peste Carlos Fierro si poate fi adus in Romania.Mie nu imi e mila de nici unul dintre ei. :P

985887Fierro.GIF:P

271108Mbaye.GIF

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alin Stoica - free

Pierre Boya - free

Sergio Soriano - free (34 de ani, dar foarte bun pasator)

Carmelo Gonzalez - loan

George Ogararu - loan

De Zerbi Roberto - 85k (foarte bun pasator+goluri din FK)

Siynda Xulu - 300k

Moran Luis - 425k

Ca moneda folosesc EURO!!

Tin sa precizez ca acestia i`am luat in primul sezon si isi fac treaba foarte bine, tinand cont ca am inceput cu Steaua. Florin Costea e magnific, cel putin in primele 4 meciuri a reusit 5 goluri 1 pasa de gol 1 MoM.

Link to comment
Share on other sites

Boya?? e mai bun Rusescu si Mihai Costea de 2 ori...Baga si tu un print cu Alin Stoica sa vedem cum se descurca sunt curios.

Pe Boya m`am grabit sa`l i`au ca era free, eu joc 4-2-3-1 (AM L-Tanase, AM C-Carmelo,AM R-Mihai Costea/DeZerbi/Tatu, ST-Florin Costea/Louis Moran). Ca rezerva e ok!

Link to comment
Share on other sites

Heii ! :D Alin Stoica arata bine pentru un jucator free.Te-ai grabit cu Boya ..mai cere si salariu mare stiu asta pentru ca in prima cariera l-am cumparat la Steaua si am scapat de el repede..Hai sa fac un rezumat din cele doua posturi ale tale .tac pac..tac pac.. Sergio Soriano de el cred ca ai uitat sa mentionez pe ce post joaca dar probabil Mc sau Dmc deduc din faza ca e bun pasator..De Xulu nu mai zic toata lumea stie ca e DC chiar daca nu ai mentionat asta... :oldman:

Radut devine un jucator bun imi pare rau ca l-am vandut. Merge Mc/Amc playmaker pe atac daca nu il joci incerca-l nu cred ca o sa iti para rau.

Link to comment
Share on other sites

Heii ! :D Alin Stoica arata bine pentru un jucator free.Te-ai grabit cu Boya ..mai cere si salariu mare stiu asta pentru ca in prima cariera l-am cumparat la Steaua si am scapat de el repede..Hai sa fac un rezumat din cele doua posturi ale tale .tac pac..tac pac.. Sergio Soriano de el cred ca ai uitat sa mentionez pe ce post joaca dar probabil Mc sau Dmc deduc din faza ca e bun pasator..De Xulu nu mai zic toata lumea stie ca e DC chiar daca nu ai mentionat asta... :oldman:

Radut devine un jucator bun imi pare rau ca l-am vandut. Merge Mc/Amc playmaker pe atac daca nu il joci incerca-l nu cred ca o sa iti para rau.

Sergio Soriano - MC/DM (ambele pozitii) dar MC cel mai bine, pacat ca e batran :oldman: . Radut il folosesc dupa minutul 60 deobicei..formula care joc merge excelent! Dupa 13 etape ocupa confortabil fotoliul de lider, in Europa o duc binisor Udinese, Panatinaikos, Young Boys (am avut noroc ca au facut egal intre ele). Totusi nu`mi vine sa cred ca am luat bataie de la Brasov in campionat, dupa ce am condus 0-1 min 76..3-1..iar in prelungiri 3-2..mai mult nu am putut :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kermit Erasmus, l-am cumparat si eu pe 170 k. Primul sezon s-a cam chinuit si nu mai stiam ce sa-l joc CF sau AMC..Apoi al doilea sezon a dat multe goluri si l-am vandut pe bani frumosi. Buna afacere pentru Liga 1

93796319600454867542.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ter Stegen (GK),Jack Robinson (DL),Sime Vraljko (DR), Roderick Miranda (CD),Kyriakos Papadopoulos (CD),Dedrick Boyata (CD), Axel Witsel (CM),Andrea Poli(CM),Gabriel Torje(AMR),Nathan Redmond(AML),Carlos Fierro (ST),Erick Torres (ST),Mbaye Niang (ST).Mohamed Bangura (ST)

Lista poate continua, eu ii aveam pe astia la BlackPool prin 2018' si rupeam FM 12 cu ei, toti tineri,

Oricum de 11 mil poti cumpara 1 jucator din astia, dar bun, vezi tu de care ai nevoie.

Apropo,cauta pe google:Fm genie scout 12, si nu o sa mai ai probleme...

BAFTA!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy