Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

FMRo Forum - Football Manager Romania

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga III / IV Activator

Featured Replies

ajutatima si ppe mine sa gasesc editoru(mentionez ca l-am instalat) nu gasesc acest editor data nici unde si as vrea sa joc in liga a 3

  • 2 weeks later...
  • Replies 83
  • Views 34.1k
  • Created
  • Last Reply

salutt am inceput la Fc scolar resita echipa din orasu meu natal liga 3-a ,Primu meci in cupa am batut 0-1 pe CSM Focsani :))

Salutare!

Intrebare tehnica: suntem 2 useri si am pornit din Liga 4, am castigat in play-off si suntem inainte de momentul in care se face repartizarea in seriile din liga a-3-a. Deoarece din liga 3 promoveaza doar 1 echipa/serie, am dori ca cele 2 echipe sa nu fie repartizate in aceeasi grupa.

Dupa 10 incercari de "load game" echipele sunt asezate ambele, mereu, in seria 1.

Se poate schimba asta din editor, la acest moment al jocului?

Merci,

R.

Problema este ca ati dat save game prea tarziu, adica inainte de tragere si se va trage mereu la fel(eu asa tin minte ca functioneaza). Cand jucam si eu cu reload si faceam smecheria asta cu tragerea la sorti, salvam cu cateva zile inainte de tragere.

  • Generaţia de Aur

daca jocul respecta realitatea 100% atunci cele 2 echipe vor promova MEREU in aceeasi serie ...

o chestie care nu e pusa: in liga 3 se pot face 4 schimbari din 7!

Edited by BurticAndrey

Nu se poate cu FMRTE . Oricum jocul incearca sa repartizeze echipele cat mai aproape de realitate .

Eu cred ca e mai interesant sa jucati amundoi in aceeasi serie , se vede cine e mai bun .

Salutare,

am testat si eu patch-ul (Coresi Liga IV)

intrebarea este: va exista un patch oficial din partea FMRO? in momentul de fata dupa primul sezon se amesteca seriile in liga a IV-a, banuiesc ca nu se respecta setarile regionale, deasemenea in liga IV Bucuresti sunt 29 de echipe impartite intr-o singura serie (nu in 2 cum este in realitate)

PS: multumim pentru munca depusa celui care a creat patch-ul

Ma tenta sa incerc sa fac un activator ca la carte pt liga a 3-a si a patra. Totusi, regulamentele postate pe site-ul FRF nu sunt actuale si nu stiu unde sa gasesc unul actualizat pentru sezonul asta. Ma poate ajuta cineva cu asta? Cu google nu am gasit nimic pt Liga 3, in schimb am gasit pt liga a IV-a...

  • Generaţia de Aur

Daca copiez acel patch/fisier, pot sa mai joc pe actuala salvare?

cred ca cel mai probabil, nu. am incercat eu sa dau add league la campionatul Emiratelor Arabe Unite, la un joc deja inceput si nu imi vede fisierul ala.

din cate imi dau seama trebuie adaugate de la inceput, cand nai new game, toate ligile astea create prin .xml pentru a le putea juca ulterior.

Intrebare tehnica: FMRTE functioneaza doar intre sezoane? Am incercat dupa etapa 1 sa schimb ceva si se blocheaza jocul.

hăăă. Acum am observat: sunt omorâte grupele de tineret cu patch-ul ăsta. Cum fac să păstrez și tineretul?

Se pot edita echipele din liga 4 fara acest patch,ca de exemplu as vrea sa imi pun jucatorii de la universitatea petrosani din realitatea

Si daca se poate sa ma ii puneti doar pentru echipa aia ca eu nu ma pricep deloc la asa ceva

Edited by andrewy2j

hăăă. Acum am observat: sunt omorâte grupele de tineret cu patch-ul ăsta. Cum fac să păstrez și tineretul?

M-am grăbit. Liga de tineret pornește mai târziu. Doar că n-am mai fost întrebat dacă vreau să particip în grupele de tineret ori ba.

  • 3 weeks later...

Poate de Craciun, daca sunteti cuminti

Se mai aude ceva cu release-ul oficial Fmro?

pe voi va astept sa dau new game :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.