Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

FMRo Forum - Football Manager Romania

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga III / IV Activator

Featured Replies

  • Generaţia de Aur

Se baga cineva la facut un xml care sa activeze Liga III la noi? Am facut si eu asta anul trecut, anul asta mi-e lene si am impresia ca s-au mai schimbat din reguli. Multumesc anticipat.

  • Replies 83
  • Views 34.1k
  • Created
  • Last Reply

Cabd se preconizeaza sa apara patch-ul cu liga3/4 din romania?

Daca momentan nu a zis nimeni ca se ocupa de acest "patch", tu cand crezi?

Liga 3 & 4 jucabila.

NU va asteptati sa simuleze realitatea 100%.

NU sunt aplicabile match & squad rules (exceptand 3 din 7) pt liga 3 & 4

liga 4 se joaca 2 runde sau 1, in functie de numarul echipelor din fiecare judet.

castigatoarea fiecarui judet joaca baraj.

din liga 2 retrogradeaza cate 3 din fiecare serie.

Liga 1 & 2 si cupele au ramas neatinse.

fisierul este creat pt nevoile mele. daca doriti alte optiuni activate, sunteti liberi s-o faceti voi.

editor data.rar

sunt toate echipele deja existente in joc. nu am stat sa creez altele. efort vs beneficiu nu e favorabil pt mine

Ce inseamna toate echipele existente in joc? Cele care au fost incluse in liga III & IV de la FM 2011 ?

exista la istoricul jucatorilor si la campionate castigate probabil dar nu o poti selecta :)

  • Generaţia de Aur

Poate edita cineva xml-ul acesta cu liga 3 si a 4 dar sa fie si U Craiova introdusa in liga 3?

dar de ce nu o faci singur? dureaza 1 minut :P

dar de ce nu o faci singur? dureaza 1 minut :P

dar de ce nu o faci singur? dureaza 1 minut :P

Nu ma pricep deloc la editor, si plus ca imi da si o eroare.

Well, revin cu un feedback dupa vreo 8 etape jucate cu Arsenal...... Bucovat.

Jocul pare sa mearga bine, nici o eroare sau vreo problema pana acum. In Liga a IV a insa pare insa prea simplu. Adica imi pot lua niste jucatori liber de contract (amatori) destul de buni pentru nivelul diviziei si rup tot. Ramane de vazut daca asa va fi pana la finalul sezonului.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.