Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Liga 4


myhay99

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mai multe detalii nu ai putea da ? De exemplu ... componenta ligilor este ok ? Un printscreen cu eroarea etc. ?

Pai este ok daca a mers pana in 2013? Inainte ma lasa sa joc pana in 17 iulie 2013 avand aceeasi eroare acum numai pot intra deloc primind crashul in timpul cand se incarca salvarea " A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in :LastXP21/C:/Users/Administrator/My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/crash dumps "

Link to comment
Share on other sites

Pai este ok daca a mers pana in 2013? Inainte ma lasa sa joc pana in 17 iulie 2013 avand aceeasi eroare acum numai pot intra deloc primind crashul in timpul cand se incarca salvarea " A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in :LastXP21/C:/Users/Administrator/My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/crash dumps "

O idee ar fi sa uploadezi salvarea undeva si sa-mi dai link ca sa imi dau seama daca e din vina mea sau din vina jocului. Dat fiind ca ti-a mers pana in 2013 eu unul inclin pe a doua varianta. Eu am facut simulari pana in anul 2025 si nu am avut nici o problema. Dar am ales si un setup minimal, doar cu Romania si cu toti jucatorii din Romania .

Link to comment
Share on other sites

Pai este ok daca a mers pana in 2013? Inainte ma lasa sa joc pana in 17 iulie 2013 avand aceeasi eroare acum numai pot intra deloc primind crashul in timpul cand se incarca salvarea " A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in :LastXP21/C:/Users/Administrator/My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/crash dumps "

Fa update la urmatoarea versiune de joc si o sa iti mearga sa joci in continuare in salvare.Baga ultimu patch de la FM. 1.2.0 park era...

Asa am patit si io,sau daca vrei sa joci frumos ia liga 3-a,este pusa in ultimu topic de un user,nu de :bash (admini) !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Am folosit Liga a IV-a activator pe o versiune 11.3.0 fara alte patchuri instalate, iar dupa aproximativ o luna de la starting date, jocul crash-uieste. La aceeasi data la toate salvarile.

Am restartat jocul doar cu Romania ligile 1-4 activate, si tot crashuieste la aceeasi data (chiar si in Holiday-mode).

Exista o versiune mai recenta a acestui activator decat cea din sectiunea de downloads postata de Mihai?

Link to comment
Share on other sites

Feedback receptionat.

LE: Data la care faceai referire era 20 iunie, ziua de Season Update. Ei bine .. in acea zi jocul incerca sa o plaseze pe Unirea Urziceni (echipa desfiinta in joc) in cupele europene. Evident un club extinct nu poate juca in cupele europene. Si de aici eroare.

PS: Inca nu am testat patchul pentru mai multe sezoane.

Liga_IV_activator 11.3.zip

Link to comment
Share on other sites

Am luat o versiune mai veche de Liga 3 Activator. M-am jucat prin ea si am micsorat numarul de echipe minimum necesare pana cand a zis jocul ca e ok si ma lasa sa incep. (am invatat si modding acu')

Am rulat in Holiday mode vreo 2 luni si trece de 15 august. N-am mai avut rabdare sa las un an intreg, asa ca am inceput sa joc. Dar pana imi refac echipa... dureaza.

Link to comment
Share on other sites

Fa update la urmatoarea versiune de joc si o sa iti mearga sa joci in continuare in salvare.Baga ultimu patch de la FM. 1.2.0 park era...

Asa am patit si io,sau daca vrei sa joci frumos ia liga 3-a,este pusa in ultimu topic de un user,nu de :bash (admini) !

Aceiasi problema am si eu..am incepu alata salvare si tot la fel imi da..

Ce sa fac?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Feedback receptionat.

LE: Data la care faceai referire era 20 iunie, ziua de Season Update. Ei bine .. in acea zi jocul incerca sa o plaseze pe Unirea Urziceni (echipa desfiinta in joc) in cupele europene. Evident un club extinct nu poate juca in cupele europene. Si de aici eroare.

PS: Inca nu am testat patchul pentru mai multe sezoane.

Daca asta e cel bun si trece de 18.iulie.2010,ar fi bine sa il urcati la sectiunea Download,multi inca se plang si nu stiu de unde sa-l ia,nu toti citesc forumul calumea :D !

Scuze pentru dubla postare !

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Normal ca poti,numai k nu o sa ai niciun avantaj daca nu incepi alta salvare,adik,bun ai facut update,da nu ti se schimba nimic :)

gresit! Match engineul se schimba si pe o cariera deja inceputa! Doar transferurile nu se realizeaza pe o cariera deja inceputa!

Link to comment
Share on other sites

O idee ar fi sa uploadezi salvarea undeva si sa-mi dai link ca sa imi dau seama daca e din vina mea sau din vina jocului. Dat fiind ca ti-a mers pana in 2013 eu unul inclin pe a doua varianta. Eu am facut simulari pana in anul 2025 si nu am avut nici o problema. Dar am ales si un setup minimal, doar cu Romania si cu toti jucatorii din Romania .

e din vina ta ca joku a mers perfect paan sa incarc liga 4

Link to comment
Share on other sites

e din vina ta ca joku a mers perfect paan sa incarc liga 4

You made my day ... hysterical.gif.Ai tinut supararea asta in tine timp de 3 luni , pana astazi ... cand ai izbucnit hysterical.gif. Don't be shy next time :D.

Atunci era vorba de 11.2, iar cel care incercase liga a IV-a, a uitat sa-si puna ultimul patch. Astazi, la 11.3 trebuie sa ai patchul 11.3 si fisierul de aici : http://www.fmro.ro/f...ndpost&p=307210 .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy