Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Jucatori Ieftini Si Buni - FM2011


Flavius7

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Pavel_Niakhaichyk_History_Career_Stats.jpg

Pavel_Niakhaichyk_Profile_Attributes.jpg

in alta salvare l-a luat steaua si l-a vandut pe 6.75 mil de euro :)

Joc cu Craiova de la Manager 2005 si nu stiu daca a fost vreun an sa am salariul asta la vreun jucator ! e exagerat , o fi el fotbalist da` nu inteleg de unde ai facut banii astea ca dupa ce transferi 2-3 jucatori bunicei pentru Craiova incepi sa ai probleme cu banii de salarii

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Generaţia de Aur

Jucator ieftin si bun

Pichu Atienza , luat gratis la Atletico Madrid, 20-21 ani

post-9874-12917521974346_thumb.jpg

http://www.picz.ro/show-image.php?id=a3214f2263ebf6e33282a94f0c838c34

Cu 9 la teamwork poti sa joci linistit cu el in amicale si liga 2a. este unul dintre cele mai importante atribute ale unui fundas central, asta daca nu cumva joci cu un singur fundas central si atunci da, imi cer scuzede remarca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tom de la Litex, vine pe la 45 de mii, e transfer listed

Atunes de la Roma :), e in reserve squad, vine undeva pe la 170 de mii (nu am idee daca vine oriunde, la Cluj a venit), e transfer listed

si...de la BATE Maksim Skavysh care e undeva pe la 800 de mii

Tom functioneaza minunat ca AMR, inside forward sau ca trequartista, AMC, Atunes ca ce e "facut", dl-dml si tanarul Maksim, eu il folosesc ca trequartista, AMC, si e rezonabil, dat fiind faptul ca are si vreo 20 de ani

Stiu ca e de "sub un milion", dar pentru Liga 1, pentru Romania, Junior Moraes la de Bistrita e divin ca poacher, la mine a dat 14 goluri in 13 meciuri... Dinamo, Steaua si Cluj si-l permit...

6b0cd2f18cbd4c68ea5273434c3e1f5d.jpg

7a95f0d00bcf940f3ef912027cf14da8.jpg

dd841dc61f3be4fd181af5a603d14b32.jpg

8c76402f869598f4d8641d5864ba36b2.jpg

838721d42cda0ae42d459b5feed26656.jpg

eb9372884a230b831634b2b64ac8f82c.jpg

66933a9735db1428eaa06b8bf3713671.jpg

Da Antunes vine si la Craiova da pe 400K dar dupa 1 sezon in UCL ai optiunea de a-l vinde pe 4-5mil e.Asta daca ai inlocuitor asa cum am eu,unul de 3x mai bun ca el dar cu niste talente incredibile !

Link to comment
Share on other sites

1.Gary Medel-Joaca pe mai multi pozitii,dar eu prefer sa-l joc DC,DR

E o afacere foarte profitabila !

garymedel1.png

Foarte bun si foarte profitabil,parerea mea,joc de 6 ani :D

garymedel2.png

2.Jucatil pe Alexandru Iacob de la Steaua,ajunge mare in 2013-2014

3.Steven Defour:Imaginile arata ca calitati are :D

PS:Acum sunt interesate INTER si A.C MILAN de el

sdefour1.png

sdefour2.png

4.Semir Stilic:Jucator venit tot free.Dar care are un joc extraordinar!

semirstilic1.png

semirstilic2.png

5.Mai am cateva piese frumoase,prefer sa urmaresc jucatori foarte buni care nu mai vor la clubul respectiv si fac o oferta buna cu multe clauze !Asa am ajuns departe de cand ma stiu,si sunt multe altele,depinde ce antrenori angajezi,ce scouteri etc.. !

Si altceva fiecare are baza lui de data io de ex am selectat Large(Italya,Portugalia,Brazil,Frace,Cehia)

Link to comment
Share on other sites

Cati bani iti da Mititelu? Eu sunt in al 3-lea sezon la Craiova si maxim am primit 1mil pentru transferuri si 2.3 pentru salarii. Asa ca m-am multumit cu jucatori luati la final de contract, dar nu Defour si Medel, ci Alexa si Maftei.

Link to comment
Share on other sites

Joc cu Craiova de la Manager 2005 si nu stiu daca a fost vreun an sa am salariul asta la vreun jucator ! e exagerat , o fi el fotbalist da` nu inteleg de unde ai facut banii astea ca dupa ce transferi 2-3 jucatori bunicei pentru Craiova incepi sa ai probleme cu banii de salarii

Radu:

Incearca ca inainte de perioada de transferuri sa ceri clubului un "Wage Request",si fa bani din jucatori moca,ia jucatori liberi de contract cu 6 luni inainte sa i se termine contractu,joaca-i un tur sau un sezon intreg si vinzi,si ce iei dai EDIT NUGET si bagi in salarii !

Link to comment
Share on other sites

Cati bani iti da Mititelu? Eu sunt in al 3-lea sezon la Craiova si maxim am primit 1mil pentru transferuri si 2.3 pentru salarii. Asa ca m-am multumit cu jucatori luati la final de contract, dar nu Defour si Medel, ci Alexa si Maftei.

nd4spd:Acum depinde si ce performante ai,io promovez jucatori tineri,Barbu,Busu,Firtulescu,iam dat pe cate 1 mil bucata dupa 3 sezoane da...na la mine daca ii tineam nu jucau ca nu aveau loc asa joaca in alte parti si sunt buni de N21.

Pai cel mai mult mi-a dat 4 milioane pentru transferuri si aproximativ 350K p/w pentru salarii,dar 3.000.000 iam bagat in salarii si automat mi-am permis sa ofer mai mult celor liberi de contract,dar acum scot mult pe ei,astept sa se termine anu sa-dai dau pe Defour,Medel si mai am un atacant care lam luat cu 75K si acum valoreaza 3.500.000 :D

O seara buna !

Link to comment
Share on other sites

Primul sezon am terminat pe 9, al doilea pe 4 si acum sunt pe pozitia a 2-a la 3 puncte de Timisoara, care a castigat primele 2 titluri. Mai am 6 etape de jucat, am meciuri relativ usoare, dar si 2 derby-uri cu Steaua si Rapid in ultimele etape. Singurul trofeu a fost Cupa Romaniei in sezonul al 2-lea. In Uefa am fost eliminat inainte de grupe de Tottenham, dar sincer nu asteptam prea mult.

Transferuri nu am facut prea multe, in afara unori jucatori luati la final de contract sau transfer listed by request, si de vandut am scapat doar de Wobay, care nu mai era interesat de prelungirea contractului si l-am dat pe 775£. Am prelungit contractele jucatorilor pana in 2016, si am pastrat cam aceeasi echipa cu ceva mici modificari. Singurul regret e ca l-am pierdut pe Lung Jr., deoarece Mititelu a decis ca oferta de 2.5 mil nu poate fi refuzata si a plecat.

Tinerii din pepiniera nu s-au dezvoltat toti cum asteptam, doar unul Alex Ologu si-a facut loc in primul 11. Per total, sunt multumit de cariera si cred ca am pastrat jocul destul de realist.

Bafta si tie in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Radu:

Incearca ca inainte de perioada de transferuri sa ceri clubului un "Wage Request",si fa bani din jucatori moca,ia jucatori liberi de contract cu 6 luni inainte sa i se termine contractu,joaca-i un tur sau un sezon intreg si vinzi,si ce iei dai EDIT NUGET si bagi in salarii !

faceam asta cu jucatori free pe care sa ii vand de mult , dar isi pierdea jocul din farmec ... in realitate nu vezi asa ceva ...

Link to comment
Share on other sites

Joc cu Craiova de la Manager 2005 si nu stiu daca a fost vreun an sa am salariul asta la vreun jucator ! e exagerat , o fi el fotbalist da` nu inteleg de unde ai facut banii astea ca dupa ce transferi 2-3 jucatori bunicei pentru Craiova incepi sa ai probleme cu banii de salarii

de ce nu te uiti mai bine la poze? in screenshot jucatorul este deja la stuttgart :) la craiova nu stiu exact cat avea..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy