Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Fmro Preview - Dinamo


Mihai

Recommended Posts

  • MentholBoy

Marius Niculae cel mai mare salariu din campionat? :)) L Goian (fratelemaiprost) inca la dinamo? :)) blaze todorovsksi si pe-krici tot la dinamo? :)) da'mi mie sa fac research-ul pls :)

Jura-te ca Todorovski si Pekarici nu mai sunt la Dinamo! Jura-te!

Si te las pe tine sa faci researchul din iarna....

...si dupa ce te juri, sa imi spui si mie cine e agariciul ala din stanga in alb din poza asta:

dinamo-ii-fc-snagov-1-3-5.jpg

si de ce in raportul de joc a fost creditat ca autor al golului de ieri al lui Dinamo II

Under, under, undergroundu, lasa-ne, lasa-ne, lasa-neeeeee!

Cat despre penarici e inca sub contract cu Dinamo desi nu a mai jucat de 2 ani, cred. Contractele profi facute de strambu, daca nu ma insel. Oricum e pus in db ca se retrage in iarna sau in vara si e accidentat pana la vara. Asa ca no need to worry

Da...recunosc Niculae are acum doar 280k, nu mai are 400k. Iar Lucian Andu Banu e mutat in db ca loan. Ca nu stie jocul sa citeasca ca e loan din septembrie not my fuckin fault

Link to comment
Share on other sites

ok sorry dude :worship desi ...

Nino Pekarić (Serbian Cyrillic: Нино Пекарић ; born August 16, 1982 in Novi Sad) is a football defender from Serbia.

He is currently free after being released from Dinamo Bucureşti in summer 2009.

Blaže Todorovski (Macedonian: Блаже Тодоровски), born June 11, 1985 in Skopje, SFR Yugoslavia is a football midfielder from the, present-day, Republic of Macedonia currently playing for FK Renova on loan from Dinamo Bucharest of the Romanian Liga I.

Deci as putea sa ma jur :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ok sorry dude :worship desi ...

Nino Pekarić (Serbian Cyrillic: Нино Пекарић ; born August 16, 1982 in Novi Sad) is a football defender from Serbia.

He is currently free after being released from Dinamo Bucureşti in summer 2009.

Blaže Todorovski (Macedonian: Блаже Тодоровски), born June 11, 1985 in Skopje, SFR Yugoslavia is a football midfielder from the, present-day, Republic of Macedonia currently playing for FK Renova on loan from Dinamo Bucharest of the Romanian Liga I.

Deci as putea sa ma jur :thumbup:

PEKARIC si TODOROVSKI sunt jucatorii lui Dinamo si nu mai stiu astia cum sa scape de ei, dar ei apartin de Dinamo !

si FOARTE IMPORTANT. Stiu direct de la sursa ca LUCIAN GOIAN e imprumutat la Astra pentru 2 ani cu optiune de cumparare.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

ok sorry dude :worship desi ...

Nino Pekarić (Serbian Cyrillic: Нино Пекарић ; born August 16, 1982 in Novi Sad) is a football defender from Serbia.

He is currently free after being released from Dinamo Bucureşti in summer 2009.

Blaže Todorovski (Macedonian: Блаже Тодоровски), born June 11, 1985 in Skopje, SFR Yugoslavia is a football midfielder from the, present-day, Republic of Macedonia currently playing for FK Renova on loan from Dinamo Bucharest of the Romanian Liga I.

Deci as putea sa ma jur :thumbup:

dasdsaff.th.jpg

JURA-TE mf_popcorn1.gif

Link to comment
Share on other sites

Lasand la o parte toate discutiile astea ieftine, care pot continua la nesfarsit, eu il felicit pe Mihai pentru efortul depus care sigur este enorm. Vorba ceea, jucatul e greu, d-apoi munca la joc :D Insa o singura rugaminte am: sa-i puna 2 la toate atributele care tin de psihic lui Ad. Cristea (determination, team work, flair, off ball, work rate si etc). Nu-l mai suport, macar in joc sa fie cel mai prost! Oricum e primul care zboara cand joc cu Dinamo.

In rest, avem cam multi bani de salarii si de transferurui. Sa scada. Sa fie Dinamo in faliment! Glumesc amar, ce sa fac. Sper din tot sufletul ca Torje sa fie cel mai bun, e tata lor si probabil cel mai promitator fotbalist roman al momentului. E baiat serios, muncitor, de perspectiva.

Abia astept jocul!

Link to comment
Share on other sites

eu sper doar ca jucatori gen scarlatache,paun,l.ganea,d.grigore,homei,rus sa fie la un nivel decent de joc ptr dinamo.m-am saturat de vreo 3 ani sa incep cu ei pe lista deoarece sunt mereu"not good enough"NICI MACAR DECENT,desi ca exemplu scarlatache asa bun-rau cum il vedem a jucat saracu sezonu trecut titular in peste 75% din meciuri si nu a gafat cat MOTI in acest inceput de campionat.o alta chestie care ma mirat este acel rating de 3 stele primit de curca in echipa de baza.... sa fim seriosi dupa plecarea lui lobont la dinamo sunt portari de cel mult 2 stele jumatete.in incheiere ,astept cu nerabdare jocul si sper ca apararea sa nu o comita meci de meci ca in realitate,macar aici putem FACE NOI TRANSFERURI,din pacate ptr fani actionarii lui dinamo se cam joaca cu destinul echipei dupa cheful personal si se iau jucatori dupa suflatul in ureche al marilor impresari.... ( il dai afara pe molinero si il aduci pe rubio).asteptam data lansarii demoului si bineinteles data oficiala 5 :popcorn::fight:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy