Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Romania Unleashed 2010/2011


Addy_G

Recommended Posts

Am implementat si partea de regional divisions. Acum mult mai putine echipe se mai deplaseaza aiurea dintr-o liga regionala in alta sau dintr-o liga judeteana in alta. Mai mult de atat nu se poate face pe palierul asta.

Download Link v4

Il voi incerca dupa ce termin jocul din teava.

Apropo, cum pot sa editez fisierele astea? Daca vreau sa mai schimb niste detalii... ca in notepad e crima :boring:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

La mine nu merge sa selectez patchu dupa ce l-am copiat acolo unde trebuie. In dreptul Romaniei imi apare semnul exclamarii si zice ca sunt 17 echipe in liga 2. ... :|

In primul rand :

Este necesar sa aveti instalat : FM2010 Patch 10.3.

In al doilea rand, acest patch nu poate merge in paralel cu alte patchuri pentru Romania. De exemplu daca ai Liga III Activator de la Fmro, va trebui sa il deselectezi. Ori una, ori alta .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu am inceput cu Viitorul C-ta si am promovat in primu an , acum sunt pe locu 1 in L2 , poate promovez in L1 :D

Eu am inceput in Liga a V-a. Am promovat in Liga a IV-a in primul an si in Liga a III-a in al treilea. Sper ca anul asta sa castig Cupa Regiunilor, pentru ca daca promovez nu o mai vad la fata... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi rezista tigaia asta de comp cu minimum Liga a Va si Medium db :( ..eu mereu am avut ghinion la tragerea la sorti pentru cupe.. de ex : sez trecut cand eram in L3 am cazut in primul meci din cupa regiunilor cu o echipa care era favorita la promovare.. si am pierdut .... acum in L2 am cazut in cupa romaniei in primul meci cu Brasov si am fost eliminat (0-1) , iar in cupa ligii am cazut cu Gloria Bistrita ( care e in L1 si e echipa de mid table ) si am batut-o cu 3-2 :D , acum trebuie sa joc cu Vasluiul .. niciodata nu nimeresc si eu intr-o cupa versus una din cele mai slabe echipe :(

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi rezista tigaia asta de comp cu minimum Liga a Va si Medium db :( ..eu mereu am avut ghinion la tragerea la sorti pentru cupe.. de ex : sez trecut cand eram in L3 am cazut in primul meci din cupa regiunilor cu o echipa care era favorita la promovare.. si am pierdut .... acum in L2 am cazut in cupa romaniei in primul meci cu Brasov si am fost eliminat (0-1) , iar in cupa ligii am cazut cu Gloria Bistrita ( care e in L1 si e echipa de mid table ) si am batut-o cu 3-2 :D , acum trebuie sa joc cu Vasluiul .. niciodata nu nimeresc si eu intr-o cupa versus una din cele mai slabe echipe :(

Nici mie nu imi merge extraordinar pe laptop, dar ma descurc.

Am avut noroc in primul an ca am castigat Cupa Emerich Dembrovschi. Pentru ca as fi promovat anul ala, nu mai dadeam deloc de ea. In Cupa Regiunilor am jucat 4 ani deja si am avut rezultate destul de proaste. Anul asta parca am un traseu mai usor dar nu sunt chiar echipa dominanta ca sa spun ca bat pe oricine din Ligile 3-4. In Cupa Romaniei am prins meciuri cu Steaua si Vaslui, dar in general rezultatele au fost mai bune decat in Cupa Regiunilor.

Sunt povesti frumoase de-a lungul celor 5 ani. Atacantul de 19 ani pe care l-am cumparat la inceputul primului sezon a devenit legenda a clubului. Desi e cam a patra alegere momentan, nu ma pot desparti de el: cand il bag, parca echipa capata consistenta si incredere. E genul de om care nu da goluri jumatate de an pentru ca in derbiul cu echipa rivala (FCM Bacau in cazul meu) sa inscrie de 2 ori.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • MentholBoy

Imi zice si mie cineva daca la echipa FCM Alexandria exista un portar pe nume Celic Levent ?... Multumesc frumos:*

Va exista in FM 2011. Si daca stii pe cineva care ne poate ajuta cu lotul la zi de la FCM Alexandria, sa ne anunti si pe noi :D

Link to comment
Share on other sites

Va exista in FM 2011. Si daca stii pe cineva care ne poate ajuta cu lotul la zi de la FCM Alexandria, sa ne anunti si pe noi :D

Poi va pot ajuta eu :D Pentru ca eu joc in aceasta echipa :D Sunt Celic Levent :D Si anul asta am aparat 32 de meciuri din 33, ca unul a fost castigat la masa verde de noi :D Eram curios daca sunt pus si eu :))

Link to comment
Share on other sites

Poi va pot ajuta eu :D Pentru ca eu joc in aceasta echipa :D Sunt Celic Levent :D Si anul asta am aparat 32 de meciuri din 33, ca unul a fost castigat la masa verde de noi :D Eram curios daca sunt pus si eu :))

Ce potential ai? Esti excentric? Daca te bag rezerva eterna, iti bagi picioarele si ma critici in presa?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Unde mai gasesc si eu patchurile FacePack Romanian Liga 1 & Liga 2 download si FMRo FM10 Romanian LogoPack download pentru ca mi-am reinstalat windowsul si le-am pierdut.Cine le mai are il rog sa le puna undeva la upload si sa imi dea si mie link:D!!!

Link to comment
Share on other sites

Am realizat un mic update la patch pentru anul competitional 2010/2011. Cateva retrogadari, cateva promovari.

Dowload Link

A se combina cu unul dintre urmatoarele patchuri pentru transferuri. Transferurile sunt la zi pentru toate echipele din Liga I si partial din Liga a II-a.

Exista 2 versiuni :

i) una continand doar transferuri;

DOWNLOAD PATCH TRANSFERURI LINK 1

i) cealalta versiune, pe langa transferuri, contine si modificari de PA/CA .

DOWNLOAD PATCH TRANSFERURI LINK 2

How to play

Inainte de a incepe jocul se bifeaza atat Romania_Unleashed_2010_2011.dbc cat si unul dintre Romania_2010_2011_transfers.xml sau Romania_2010_2011_complete.xml .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Addy_G , tot respectul pentru munca depusa, dar sincer Cupa Ligii mi se pare o aberatie.. am sters salvarea mea de 5 ani la Viitorul C-ta din cauza asta.. are reputation low, primesti bani foarte putin daca o castigi, nu iti asigura un loc in Europa deci mi se pare pierdere de timp. Pare ceva bun la inceput, dar cand ajungi sa joci in UCL, campionat, cupa ligii, cupa romaniei timisoareana, e prea mult.. ( asta o zic ca am inceput din liga a3a si stiu ce si cum a fost pe decursul a 5 ani.. e palpitant sa joci fiind in ligile inferioare intr-o astfel de cupa, dar cand ajungi sa joci in Europa, e o pierdere de timp, fitness, accidentari pentru ceva maruntis.. 20 000 $ daca-mi aduc bine aminte )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy