Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Fm 2012 - Primele Informatii Oficiale


Mihai

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Oare de ce nu fac odata antrenamentul ala mai detaliat un pic...desi eu l-as vrea si 3D antrenamentul :)

Pentru inceput ar fi bun si 2D ... dar sa-l faca ca in realitate sa fi antrenor, sa intrii pe teren impreuna cu jucatorii si sa iti dea vreo 30 de optiuni pentru antrenament din care tu in fiecare zi sa alegi 3,4 sau 5 exercitii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Pentru inceput ar fi bun si 2D ... dar sa-l faca ca in realitate sa fi antrenor, sa intrii pe teren impreuna cu jucatorii si sa iti dea vreo 30 de optiuni pentru antrenament din care tu in fiecare zi sa alegi 3,4 sau 5 exercitii.

te-ai plictisi dupa o luna jumate de antrenamente si l-ai lasa pe asistent.

la fel a fost si cu conferintele de presa, ce fine ar fi daca etc si cand au aparut lumea s-a plictisit.

mai misto mi se pare sistemul care era la CM00/01 daca nu gresesc, unde aveai programul saptamanal dimineata/amiaza/seara unde puneai ce sa exerseze in fiecare zi la cele 3 antrenamente.

antrenamente 3d/2d bleah :P:disgusted

Link to comment
Share on other sites

Singurul lucru la care ar trebuii lucrat, cred eu , e antrenamentul cu toate ca e greu ca jocul sa poata simula o explozie a unui anumit jucator la fel cum se intampla in realitate. Apar jucatori de care nu ai auzit iar intr-un an se bat marile cluburi pentru el. Atata timp cat exista potential ability va fi greu sa se intample asta mai ales ca antrenamentele nu iti permit sa il antrenezi doar la un numar restrans de atribute.

Cu toate astea nu ma satur de jocul asta si de fiecare data reusesc sa gasesc placerea de a incepe un nou joc in care sa-mi propun noi provocari. :)

Link to comment
Share on other sites

stie careva, vor sa faca jocul si pe platforma android pentru smartphones?

ps: ei zic ca imbunanatesc sistemul pentru ofertele contractuale; includ cumva fix-uri pentru contractele youth? ( un pustan regen bun iti cere foarte mult, avand in vedere ca nu are nici macar 18 ani sau sa fi jucat la echipa mare...)

Link to comment
Share on other sites

Chiar trebuie sa il lanseze de abia la craciun? Anul trecut l-au lansat in noiembrie. Si sper sa nu fie vreo explicatie gen "sa ii rezolvam lacunele" ca de 2-3 ani e aproape acelasi joc, nu au avut vreme pana acum sa rezolve tot ce era de rezolvat la el?

Link to comment
Share on other sites

Ceva de genul asta daca ar implementa, atunci ar fi extraordinar. Numa nu stiu de ce, da am impresia ca nu o-sa vedem asa ceva prea curand in Football Manager. :(

Sunt foarte atractive aceste implementari din CM.

Am jucat jocul si mi-au placut foarte mult...dar m-a enervat gameplay-ul...si m-am lasat de el.

Nu cred ca in FM o sa vedem asa ceva,dar poate o sa vedem alte lucruri.

Sper sa se scape de toate acele ratari inexplicabile...25 de suturi la poarta 2 pe spatiul portii si 23 in tribune si adversarii la primu sut iti dau gol,era foarte stresant si enervant!

Link to comment
Share on other sites

Chiar trebuie sa il lanseze de abia la craciun? Anul trecut l-au lansat in noiembrie. Si sper sa nu fie vreo explicatie gen "sa ii rezolvam lacunele" ca de 2-3 ani e aproape acelasi joc, nu au avut vreme pana acum sa rezolve tot ce era de rezolvat la el?

Man, asa au zis in fiecare an "before Christmas" si il lanseaza pe 30 oct sau 1-2-3 noiembrie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Manage Anywhere, Anytime – the ability to add or take away playable nations in your saved game as often as you want. Manage in that country at the start of the next season- meaning you don’t have to stay in the nations which are chosen by you to be playable at the start of your career. - eu unul sunt incantat de noua optiune...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Avand in vedere ca joc de ani buni,cea mai importanta schimbare zic eu, va fi ca poti antrena orice echipa dupa finalul unui sezon, de ex esti manager in franta, si vrei sa antrenezi in italia sau rusia, acum este posibil.. in sfarsit :thumbup:

se putea si pana acum, selectai mai multe campionate la inceput si puteai antrena oricunde.

Manage Anywhere, Anytime – the ability to add or take away playable nations in your saved game as often as you want. Manage in that country at the start of the next season- meaning you don’t have to stay in the nations which are chosen by you to be playable at the start of your career. - eu unul sunt incantat de noua optiune...

asta inseamna ca poti adauga/elimina campionate pe parcursul jocului.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy