Jump to content
Sign in to follow this  
rdpdenis

O cariera oarecare ! :)

Recommended Posts

Va salut !

Initial am spus ca nu o sa cumpar FM deoarece jocul asta te prinde prea tare :))

Si am mai zis ca nu o sa fac cu echipa mea preferata pentru ca atunci e si mai "palpitant"...

Se pare ca nu m-am putut abtine asadar dupa un prim sezon zic eu destul de bun,

cu un lot a lui Dinamo destul de tanar am obtinut pozitia a 2a in ultimele 2 etape avand nevoie de cel putin 2 puncte

pentru titlu am reusit sa pierdem cu Voluntari, 2-1 care a trimis titlul la Craiova(ca opinie personala, Craiova a meritat titlul,a dominat campionatul regulat si play-offul

dar in retur nu au reusit sa tina pasul)

Sezonul 1 :

MRyYPDa.png

Dupa acest sezon in care am terminat pe 2, ma asteptam sa urmeze cupele europene si doream sa nu ne facem de ras,astfel am zis ca as avea nevoie de transferuri,

avand in vedere ca pozitia de "CAM" era o buba mare la echipa...Am decis sa incerc niste transferuri incat si sezonul ce vine sa ne calificam in play-off si dupa vedem ce o fi...

Avand de jucat 4 tururi preliminare recunosc ca nu ma asteptam ca sa avem conditia si valoarea de a ajunge in grupe(experiente mai vechi in FM ).

Cu toate acestea am avut niste amicale unde am incercat mai multe formatii si mai multi jucatori de la echipa U19.

Intr-un final am transferat pentru sezonul 2 : Gabriel Iancu,Victor Ramniceanu(iarna sez1),Nicolai Calancea,Vasile Petra,Stjepan Babic(iarna sez1),Patrick Petre,Andrei Florescu,Robert Raducanu.

Sezonul 2 :

twoq984.png

Dupa un parcurs incredibil in Europa League cu 6 victorii consecutive,meci dramatic cu Maccabi in play-off cu o victorie in prelungiri :)

GRUPA B :

d9TSChM.png

Lotul actual ->> 0BMBjyc.png