Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


[FM 19] [Schalke 04]


UnderFIRE23232

Recommended Posts

Ok.. mai incerc =)) Nu am de ce sa nu o fac deci povestea Astrei Giurgiu incepe de acum Astra a castigat 2023217967_AFCAstra_HistoryOverview.png.2d337ca83252b528f97a8b05c08ac622.png

Din 2016 nu a facut performantre asa bune asa ca voi incerca eu sa o duc spre glorie daca nu reusesc nu-i problema mergem la alta echipa

Asa ca ne vedem la cariera si voi face o scurta prezentare a lotului

 

Portari Plamen Iliev Nr 23 David Lazar Nr 1 Santos Miguel Nr 18

Fundasi Cestor Mike Nr 25 Crisan Radu Nr 27 Erico Nr 21 Gheorghe Valentin Nr 11 Radunovic Risto Nr 3 Trusescu Andrei Nr 29

Mijlocasi Bahanboula Dylan Nr 91 Begue Julien Nr 88 Bejan Florin Nr 6 Biceanu Ionut Nr 8 Boboc Robert Nr 15 Laurentiu Bus Nr 17 Chiriac Radu Nr 27 Culda Sebastian Nr 34 Koukou Djiman Nr 14 Romario Moise Nr 95 Filip Mrzljak  Nr 24 Nelut Rosu Nr 13 

Atacanti Denis Alibec Nr 7 Bakaure Silviu Nr 96 Gavrilita Raul Nr 98 Azdren Llullaku Nr 10 Jacques Zoua Nr 9

Antrenor Under Fire

 

Deci sa speram ca vom face spectacol la Giurgiu  

Transferuri IN/OUT Facute de Giurgiu1941448692_UnderFire_Inbox.png.1ede4a84a21d765d36a5e4936edc4b3d.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
8 minutes ago, Raulic said:

Variezi in rezultate .. Castigi cu Dinamo si cu CFR, pierzi cu Sepsi ...

Dupa ce iti gasesti tactica, poate tragi la primele locuri :) 

Am incercat multe tactici, Si mai am nevoie si de transferuri e clar

9 minutes ago, Raulic said:

Variezi in rezultate .. Castigi cu Dinamo si cu CFR, pierzi cu Sepsi ...

Dupa ce iti gasesti tactica, poate tragi la primele locuri :) 

Adica incerc o tactica pana pierd si o schimb si o sa vad care e cea mai buna tactica pentru astra, Adica e mult mai diferit jocul FM19 fata de FM18 si chiar ma bucura chestia asta , Oricum bafta la cariera ta sper sa promovezi din al doilea an in liga 2 (Sau primul an in liga 2 ca tocmai ce ai promovat dar e al 2-lea an in joc oricum bafta)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Emilianul said:

Doar 4 puncte intre tine si Craiova. Un tur foarte bun de campionat, sunt curios de ce o sa iasa in restul sezonului. Multa bafta, hai cu titlul

E un tur bun doar ca sa nu uitam ca punctele din campionat nu sunt chiar atat de importante pentru ca in Play-off se injumatatesc si sa speram ca vine titlul

Link to comment
Share on other sites

Ok deci pana la urma am gasit si formatia potrivita pentru Astra asa ca noi ne clasam pe locul 1 cel putin pana reincepe campionatul :) Si trebuie sa vad cam ce jucatori pot sa aduc la Giurgiu :) Oricum va fii si greu pentru ca nu prea avem bani desii o sa ma axez pe jucatori liberi de contract :) 

 

Meciuri/RezultateMeciuri.png.ff1fc134f89ad72fad8c661c2b1fbb04.png

ClasamentClasament.png.b35d11f8ab213b889ca396762ec9c335.png

Link to comment
Share on other sites

Am programat doar 2 amicale pentru ca le-am programat prea tarziu si erau doar 9 zile de la ultimul amical pana reincepe campionatul si voiam sa am o echipa odihnita pentru a ne pastra prima pozitie :D 

 

                                                                                                                                           Amicale

                                                               Da.png.f4f29a600d8d3b5c699295703d046b3f.png

Link to comment
Share on other sites

Ok deci tot ce trebuie sa fac acum e sa va prezint echipele si meciurile , nu am facut niciun transfer pastrez banii pentru urmatorul sezon :D 

 

Meciuri/Rezultatedab.png.8255b07a6ce77577bd0a0a9dc0e6f7e0.png

Clasament  ok.png.f5c7114518ca564727f6a9c09522cd3e.png

 

 

                     

                                                                                                                                        PLAY-OFF

                                                                641493784_playoff.png.a5a4d51b7dc51ca9f2bf8534e13ad443.png               

 

                                                                                       PLAY-OUT

                                                                  LOL.png.26c39475a24cf7068764a525c09601eb.png                           

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Muttley said:

Pronostic: Titlul castigat in primul sezon, Alibec golgeter si vandut la PSG pe 72 de milioane, intrat in grupele Champions League la vara si calificat in primavara europeana! :) Bafta!

A dat 11 goluri Denis Alibec mie nu-mi vine sa cred , e golgheter in Liga 1 momentan , si chiar ma gandeam sa il vand dupa ce a facut in primul meci din Play-off :) 

Link to comment
Share on other sites

Ok deci am reusit sa organizez ceva amicale asa ca am mers destul de bine cat si in campionat, deci o sa incerc sa rezisst cu echipa asta pana in iarna si sper sa o fac adica sa ne mentinem sus Momentan suntem pe locul 3 adica e ok sper la un Europa League macar anul asta si pe parcurs vedem ce si cum, pana una alta aș încerca să-l aduc pe Budescu inapoi pentru ca este un jucator care mă ajută mult dar de unde bani poate prin iarna cine știe sper să-l pot aduce cat mai repede, si obiectivul este minim Europa League cum am zis si mai sus.

 

Meciuri/RezultateDas.png.5512c69f17a98629b8d392401b52d8c9.png

 

Clasament1839981339_NETINEMBINE.png.59650d57314ef427bbff8c4ae657fd94.png

Link to comment
Share on other sites

Deci am venit si cu transferurile dupa un sezon jumate, dar hai sa vi le prezint

 

Transferuri IN/OUT

Plecări

Ștefan Barbu(Fundaș dreapta) a plecat sub formă de imprumut la C.S Academia Gică Popescu

Plamen Iliev(Portar) a plecat la WATFORD pentru suma de 1.8 milioane de euro

Ciprian Biceanu(Mijlocaș central) a plecat la U Cluj pentru suma de 20.000(20k) de mii de euro

Mike Cestor(Fundaș Stanga) a plecat la Dunărea Călărași pentru suma de 50.000(50k) de mii de euro

Radu Chiriac(Mijlocas central) a plecat la Metaloglobus sub formă de imprumut (Eu l-am trimis pe a ajuta si Metaloglobus)

Erico(Fundaș central) a plecat la Dunărea Călărași sub formă de împrumut

Florin Bejan(Fundaș Central) a plecat la FC Botoșani pentru suma de 250.000(250k) de mii de euro

Neluţ Roşu(Mijlocaș central) a plecat la CSMS Poli Iași pentru suma de 825,000(825K) de mii de euro

Claudiu Belu(Fundaș Dreapta) a plecat la FC Botoșani pentru suma de 500.000(500k) de mii de euro

Victor Stînă(Right Winger) a plecat la FC Argeș pentru suma de 150.000(150k) de mii de euro

Denis Alibec(Atacant) a plecat la FCSB pentru suma de 1.3 milioane de euro 

 

Am vandut jucatorii de bani : 4.895.000 milioane de euro

 

Veniri

Idriss Saadi(Atacant) a venit pentru suma de 325.000(325k) de mii de euro

Dario Del Fabro(Fundaș Central) a venit pentru suma de 750.000(750k) de mii de euro

Yéni Ngbakoto(Right Winger) a venit gratis la echipa

Andrea Ingegneri(Fundaș central-Center Back-CB) a venit pentru suma de 320.000(320k) de mii de euro

Luigi Sepe(Portar) A venit pentru suma de 500.000(500k) de mii de euro

 

Am cumparat in total de suma de  1.895.000 miloane de euro

 

Ok si acum sa va prezint meciuri, recunosc nu suntem intr-o forma chiar atat de buna dar sa speram ca jucatorii noi vor aduce un plus echipei

 

Meciuri/RezultateMDA.png.eecf7c7df24cb673e9aae8c386fdbab5.png

 

ClasamentdAS.png.3cf4732d9de7c613f9e0319a0b2ffe6d.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy