Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


RO/FARA BANI DAR CU SPERANTE


Alin1994

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

In minutul 66  sincer am avut sperante acum imi pare rau ca nu la m scos pe puscas si sa bag un inchizator dar .... asta e oricum am jucat cu 5 fundasi am incercat , sincer nu ma asteptat sa trec nici de lyon ... dar am ajuns foarte aproape sa ajung in semifinale

R2IUBH7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Si revin cu un nou inceput de sezon foarte bun spun eu am facut doar doua transferuri pentru a nu mai schimba multi jucatori , poate anul viitor vor pleca mai multi si voi fi nevoit sa aduc altii l-am luat pe Florin Gardos la 32 de ani pentru ca aveam nevoie de un fundas central si pe Cesc Fabregas la 34 de ani care pentru liga 1 e foarte bun

competitii.png

calendar.png
 

trans.png
 

Link to comment
Share on other sites

La jumatatea sezonului stau bine chiar daca sper sfarsit am mers foarte prost si ma refer la campionat pentru ca in ucl eram ca si calificat ... sper ca in pauza competitionala sa ne revenim si tragem tare la campionat care este prioritar , asta daca nu o sa facem vreo surpriza cu man utd si in sfarsit ma bat cu steaua la campionat

sx9ygz3.png

KEJIb0l.png

 

am uitat sa va spun ca am facut si trei transferuri care urmeaza sa ni se alature in urmatoarea perioada

U0xbMvC.png

S1CfEVq.png

G1RXTHR.png

Primesc oferte pentru Rosu chiar nu stiu ce sa fac .... sincer nu la s da dar nici nu as vrea sa afectez moralul echipei , are si clauza pe care nu am putut sa o modific ...

 

uFom4zB.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pe Rosu l-am dat imprumut la Betis poate cand se intoarce va vrea sa isi prelungeasca contractul fara clauza (cu toate ca este greu) , din ucl am iesit ... inca odata Man Utd mi a scos fotbalul din cap , in campionat incep sa imi revin sper sa castig campionatul si anul acesta pentru a juca in ucl (poate nu o sa mai dau de man utd pentru ca ma u terorizat )

V0oo5Ui.png

sTGsMlI.png

Link to comment
Share on other sites

Cum ar venii "Lasati-ne sa ne pregatim de Champions League" eram impacat cu ideea ca o sa pierd campionatul anul asta , Dimitar Ivanov a dat 30 de boabe anul acesta sper sa il mai pot tine , lui Rosu am incercat sa ii prelungesc contractul dar imi spune ca nu e fericit , poate acum o sa semneze cand il vor suna colegii si ii vor spune ca suntem CAMPIONI

DfhI2Ln.jpg

O sa le spun ca nu ma duc si sa ma lase sa ma pregatesc de champions league

GVgmifR.png

Link to comment
Share on other sites

9Dupa ce anul trecut am castigat campionatul la pas anul acesta am cam defilat si dupa doua etape trecute din play off am un avans de 8 puncte , in grupele ucl am terminat pe locul 3 cu mult noroc pot sa spun , avand o grupa foarte grea , in europa league sper sa trec de sassuolo avand in vedere faptul ca in campionat sunt pe locul 16 si cred ca sunt mai concentrati pe campionat decat pe europa league daca ajung in semifinale vreau sa dau peste barcelona

O3glTM1.png

fkBJ6ub.png

a345YZr.png

Pe Bogdan Rosu nu cred ca pot sa il mai tin are acea clauza pentru echipele din strainatate si nu vrea sa ii prelungesc contractul cu speranta ca va renunta la clauza , poate daca ajungem in semifinalele europa league se va razgandi .... am mai facut 2 transferuri bune in opinia mea , unul pe bani multi in jur de 15 milioane pe un fundas central de 17 ani de la craiova pe care as vrea sa il joc titular (ni se va alatura in urmatoarea perioada de transferuri) + un argentinian care pe care am platit 7.5 milioane dar inca nu are loc de Ivanov care este  vizionat de Inter Sevilla chiar si de Barcelona , pe Fernandez il mai joc si aripa stanga dar are timp sa joace  inca are 18 ani

Nad9mgt.png

j4Zq9pZ.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kevinluci said:

chiar ai dat 15 milioane pe fundasul ala? nu e cam scund?

are 1.80 si are 17 ani o sa mai creasca sau cel putin asa ar fi normal , le dau 5 milioane imediat + 5  in 3 rate si mai sunt niste bonusuri pe acolo nu o sa ajunga la 15 pentru ca le am dat cateva milioane daca in urmatorul sezon ajung in semifinalele ucl , sincer am dat atatia bani pe el pentru ca eu cred ca are potential mare plus ca 3-4 ani imi acopar postul de u21 , sunt multi bani dar sper sa ii merite

Link to comment
Share on other sites

Si sa mai terminat un sezon , unul superb ma eliminat Tottenham in semi-finale , cu putin noroc chiar puteam sa ma calific dar deja era prea  mult pentru Dinamo in momentul de fata , acum urmeaza o perioada grea , sper sa tin cat mai multi jucatori mai ales ca ei au crescut si anul viitor vor fi mai buni sau cel putin asa sper , trebuie sa imi iau 2 fundas unul stanga si unul dreapta pentru a creste valoarea echipei

IvDMFUv.jpg

kxy8YzD.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy