Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


RO/FARA BANI DAR CU SPERANTE


Alin1994

Recommended Posts

SALUT PRIETENI AM INCEPUT O CARIERA CU DINAMO DEJA SUNT IN AL DOILEA AN  , AM INCEPUT CU BUGET DE TRANSFERURI 0 , INCEPUTUL A FOST FOARTE GREU CU REZULTATE PROASTE  DAR IN TIMP ECHIPA SI A REVENIT SI CU CATEVA TRANSFERURI INSPIRATE IN AFARA DE COSTEA (CU TOATE CA MI A CASTIGAT 6 PUNCTE ) , dupa cum o sa vedeti in poze la m luat si pe lobont si pe ventura un portar foarte bun pentru liga 1 valora cand l-am luat peste 1 mil . pana la urma am reusit sa termin sezonul pe locul 3 si sa ma calific in europa league am sa atasez cateva poze ca sa vedeti cum mi a mers

1cM4YBt.png

33gsIbO.png

ccgLXWM.png

Al doilea an am avut bani de transferuri pe care i-am investit in cicaldau plus 5 jucatori luati liberi care pana acum m-au multumit , toti valoreaza peste 1 milion mai putin mladen care era si accidentat la momentul in care a venit . Am uitat sa mentionez in primul sezon sa accidentat salomao 9-11 luni si a decis sa se retraga , deci dupa ce ca nu am avut bani ...... sa retras si unul dintre cei mai buni jucatori , pana acum in campionat am mers destul de rau dar am reusit sa ma calific in grupele europa league cu foarte mari emotii sa vedem ce grupa am poate poate trec mai departe cu toate ca stiu ca e foarte greu

InEpqjl.png

OCqTZAR.png

 

3 echipe in grupele europa league ..... ce vis frumos 😂 poate trece macar una

 

HD1w469.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Din cate mi-am dat seama, M este milion si m este mii. Nu avea cum sa-l ia pe Lobont cu 8.7 mil, l-a luat pe 8.7 mii. Uita-te la sez 2 ca l-a luat pe Cicaldau cu 2.1 mil si pe tigansu cu 240 mii

Link to comment
Share on other sites

nu te ai facut de cacao :)) era vorba de m M :)) apropo am bagat email ul pe acel site unde sunt fisierere cu pozele jucatorilor si emblemele dar nu mi a trimis email de confirmare (dupa doua zile) stie sa imi spuna cineva ?

Link to comment
Share on other sites

salut revin cu un nou post asa cum era de asteptat nu am mers mai departe in europa league , dar sunt bine in campionat  ce imi place ca este o batalie foarte strans dar in conferinta de presa le am spus contra canditatilor la titlu "lasati-ma sa ma pregatesc de liga campionilor" 😂 😂 in pauza i-am cerut domnului negoita niste bani de transferuri , am ramas suprins dar mi a dat 3 milioane , si cum vreau sa ma pregatesc de ucl ma m gandit sa imi betonez putin defensiva ... si asa l-am vazut pe cristi ganea pe lista de transferuri a celor de la atl.bilbao , puteam sa il iau si pe nedelcearu dar nebunu vrea 700 k salariu si am renuntat momentan nu mai fac transferuri pentru ca trebuie sa ma despart de 2-3-4 jucatori si dupa voi vedea cu ce trebuie sa mai completez lotul asta in pauza de vara .

UgMNGVh.png

 

9PVeqsn.png

jCLfQ9K.png

 

Link to comment
Share on other sites

Am castigat campionatul in ultima etapa unde am jucat cu viitorul cu care eram la egalitate de puncte .... trece perioada de vacanta si ce sa vezi primesc o oferta ..... oare de la cine ? :)) de la AC Milan care a  terminat anul trecut pe locul 5 chiar nu stiu ce sa fac am plecat cu ideea sa ajung cat mai departe cu dinamo dar cand vezi ca dupa 2 ani iti face ofera milan ... te pune pe ganduri  voi ce spuneti ?

Dwh2MQc.png

 

kKHhLA8.png

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, sniper234 said:

mergi mai departe la dinamo, cine a castigat playout-ul?

steaua

Am mers mai departe cu Dinamo si cam asa stau pana acum in returul cu basel o sa incerc sa joc tare in prima repriza si in a doua imi bag doi inchizatori :d

bRYN0SJ.png

Am uitat sa va arat ce transferuri am facut  , la m luat pe Puscas imprumut cu optiune de cumparare de 5 milioane .... sincer am pus o la misto dar e in forma mare

Ucvw917.png

agyw687.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, sniper234 said:

Hai cu calificarea in grupele champions league!Poti sa activezi si numarul de spectatori la meciuri?

nu stiu sa activez daca imi spui cum sa fac activez ... am o grupa foarte grea cu Barcelona Bayern si Anderlecht

Link to comment
Share on other sites

Am trecut mai departe cu foarte mari emotii la 1-0 pentru mine mi a anulat un gol (greseala de arbitru) dar dupa am avut noroc si a eliminat un jucator de al lor , am facut doua schimbari inspirate pe ganea l-am pus mijlocas central si pe palic

D8ge8Yw.jpg

Link to comment
Share on other sites

cam astea au fost rezultatele mele in europa league si campionat sincer sunt putin dezamagit am pierdut campionatul in ultima etapa , batalia a fost foarte stransa si craiova a castigat campionatul , pe moloveanu l-am imprumutat la botosani si a dat 22 de goluri este in forma mare si o sa il tin , pe puscas l-am luat gratis  , o sa imi caut un portar si un fundas central sa vedem ce bani o sa imi dea domnul negoita 😁

WxfGbsw.png

 

IccQqr3.png

cOCQBdn.png

Link to comment
Share on other sites

se bat granzii din argentina pe mine

mBmsrI3.png

si cam acestea sunt transferurile pe care le am facut cred pe pe radu o sa il dau inapoi pentru ca platesc prea mult pe luna si o sa il tin pe rui silva portar de 26 de ani pe care cred ca o sa il cumpar

khzIsdw.png

Link to comment
Share on other sites

salut revin cu noutati  am terminat prima parte a campionatului mi a mers foarte bine am avut rezultate bune plus ca am reusit cateva transferuri bune chiar daca am dat bani multi

CdBSxUq.png

Am luat un portar de 19 ani Julian Martin si cel mai neasteptat transfer cu toate ca il vreeam pe ianis hagi imprumut am reusit sa il iau pe Razvan Marin dar am dat o carca de bani plus cel mai mare salariu

yEnaLvM.png

mhHXhEV.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy