Jump to content
Ionut91

FC Universitatea Craiova 1948

Recommended Posts

Dupa aceea serie de succese in tur credeam ca o sa defilam in retur,nu a fost asa cum m-am asteptat.A fost unul dintre cele mai grele sezoane ale mele,speram sa prindem unul dintre cele doua locuri cu promovare directa.

142aqur.jpg

Nu a fost asa terminand pe locul 5,care din fericire pentru noi a fost loc ce ducea la baraj,macar atat.A fost foarte strans insa,cu 3 echipe punand presiune pe noi pana in ultimele 2 etape,Sepsi si surprinzator Slobozia si Miroslava.

2mzmgoy.jpg

La baraj urma sa dam peste echipa ce ne-a interzis visul de a fi in liga 1 sezonul trecut,AFC Hermanstadt.

f9k420.jpg

Dupa meciul tur am avut emotii uriase,credeam ca vom petrece inca un sezon in liga 2a,insa trecem de ei fara probleme pana la urma.Imi pare rau insa de ce lasam in urma,Arges,Alba Iulia,U Cluj.

Urmeaza sa vedem ce intariri putem aduce pentru a rezista in liga 1.

dq3vxf.jpg

FCSB castiga campionatul,Craiova si CFR se mentin in top.

2q8d6hy.jpg

Campioana de anul trecut termina surprinzator in play out,Juventus revine iarasi in L2 dupa doar un sezon in L1.

1 hour ago, kevinluci said:

Ai dat bice. Cum s-a descurcat achizitia de 250k?

Nu a rupt gura targului dar intr-un fel m-am putut baza pe el.Odata cu promovarea au curs ofertele pentru el si fundasul Faye.

54 minutes ago, sebicaC said:

Ce dulce cred ca a fost razbunarea :lol:.  Ia fiecare meci din liga 1 ca pe o finala si incearca sa storci tot de la fiecare meci!

Sincer tot sezonul asta ma tinu toata ziua in prinza,chiar nu imi venea sa las laptopul,iar cireasa de pe tort hattrickul lui Markovic la pauza :x

Incre fucking dibil

Etapa 11 liga 1 jucam cu CFR

FCU Craiova 1948 locul 2 in campionatul ligii 1,CFR locul 1,conducem cu 1-0 la pauza.incepe repriza a doua

Vreau sa scot starul nostru adus cu 250k din cauza jocului slab cand primesc o scrisoare,dupa care puteti vedea

wryw41.jpg

De ce doamne :((.si aveam un inceput incredibil,6v1e3i printre care un 6-0 cu ACS Poli ,infrangere 5-4 cu CSU dupa ce am condus de 2ori,1-1 cu lidera din etapa 4 dinamo,3-0 cu viitorul,3-0 cu chiajna echipa ce joaca in grupele uefa.

59 minutes ago, kevinluci said:

De ce nu salvezi la 1-2 saptamani?

Pai sa zicem ca salvez la 1-2 saptamani,iau bataie de 3ori si pica jocul,reiau iarasi si am 3 victorii,nu ar fi un pic trisat?oricum nu ma las pana nu iau CL :))

Transferurile din noul sezon

Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png Screenshot_5.png Screenshot_6.png Screenshot_7.png

Fundasul central Diallo venit imprumut cu optiune de 350k,dar avand in vedere ca suntem vreo 800k pe minus ma indoiesc ca il luam permanent.

Jules Mutombo,6.5k un chilipir,potential foarte mare ca AP.

Josemar si Juan Masi cred ca vor fi titulari incontestabili.

Jucatori out

210yfzm.jpg

Ai incercat sa stergi cache-ul? Daca continua sa-ti dea erori si dupa ce ai sters cache-ul, cred ca singura variant e sa formatezi calculatorul. Apropo cand l-ai formatat ultima data?

9 minutes ago, Octavian said:

Ai incercat sa stergi cache-ul? Daca continua sa-ti dea erori si dupa ce ai sters cache-ul, cred ca singura variant e sa formatezi calculatorul. Apropo cand l-ai formatat ultima data?

Niciodata,l-am cumparat nou prin noiembrie si de atunci asa a ramas.Am instalat fisierele noi de la license fix si cred ca alea erau de vina,acum merge.

Ca si echipa mea merge bine,ori luam bataie la scor ori castigam la scor :))

4fzuo6.jpg

Avem sanse si la playoff si la playout,deci e ok 

axmsds.jpg

Campioana cred ca va fi CFR sau Dinamo,joaca prea bine amandoua.