Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


FC Universitatea Craiova 1948


Ionut91

Recommended Posts

Transferuri

2v8r729.jpg

Un atacant rapid,sigur va fi titular.

4id7ko.jpg

O fosta speranta revine la Craiova :)

2imb636.jpg

Un fundas dreapta foarte bun pentru acest nivel.

2gvq15k.jpg

Rezerva pentru fostul de fundas central.

Au plecat niste jucatori care ii vedeam titulari in viitor,dar nu au vrut sa mai ramana.

2cqzof6.jpg

In amicaluri ne-am descurcat foarte bine

ket7j5.jpg

Suntem gata sa atacam promovarea

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Final de campionat,si baietii astia ma omoara.Inca un sezon promitator se termina in dezastru.

4ktbaf.jpg

Nu imi pot inchipuii cum de nu reusim sa batem echipe mai slabe ca noi.Cum sa termine ma Dumbravita,Sebis sau Crisul in fata noastra?

29elpwl.jpg

Asta e.ne pregatim de un nou sezon,sper sa gasim ceva intariri,cu toate ca va fi greu avand in vedere ca reputatia noastra este slaba si nu prea vrea lumea sa vina la noi.

Link to comment
Share on other sites

Sfarsitul turului de campionat

ip82ug.jpg

Categoric jucam mai bine decat sezonul trecut,o singura infrangere in campionat,cu nou promovata Parangul Bumbesti-Jiu.

2whjsdw.jpg

Doar 2 puncte ne despart de primul loc.Poate asta este sezonul nostru :))

Link to comment
Share on other sites

Final de sezon

say3up.jpg

A fost un sezon greu,al treilea in liga 3a insa se pare ca a fost cu noroc.Am reusit sa promovam in sfarsit.

30xjy4y.jpg

Fostul nostru atacant Claudiu Balan a iesit golgheter.

Acum urmeaza sa ne pregatim de liga 2a.Ne trebuieste aproape un lot intreg sa facem fata.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, kevinluci said:

în sfârșit promovezi, bravo. Olguța începe să tremure, ușor ușor. Ce posturi cauți?

imi trebuie o echipa intreaga :))

 

20 hours ago, Octavian said:

Felicitari. Vezi daca poti sa-i iei pe Marius Leca si Vlad Chera :D. La anul sa te bati la titlu.

Nu vror sa vina,avem o reputatie de liga 4a inca :)

Link to comment
Share on other sites

Sezonul 2021/2022

Transferuri

Screenshot_1.png Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png Screenshot_5.png

Nu am reusit sa aducem cam ce jucatori as fi vrut,avand o reputatie asa mica nimeni nu prea vrea sa vina la noi.Sper sa evitam retrogradarea ca la anul sa incercam sa fortam o promovare.

Nu au plecat decat Dragoi la Botosani si Marian Voicu la Panduri,ceea ce e bine ca avem nevoie de omogenitate la nivelul lotului.

2n88pip.jpg

Perioada de pregatire

15ezbrt.jpg

Nu am aratat chiar bine cu toate ca am invins majoritatea echipelor,as fi vrut goluri mai multe.

30shpc7.jpg

Parem victima sigura in campionat,unde vom intalnii echipe cu traditie ca,U Cluj,Petrolul,Farul,UTA.Sansele sunt mici si nu cred ca putem face vreo surpriza dar mingea e rotunda :))

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Muțiu, Iacob, Himcinschi, italianul, Matondo, marocanul sunt buni pentru nivelul ligii secunde. Ultimii doi din păcate sunt cam ieșiti la pensie. Macaronarul ar trebui să fie cam cel mai important om am tău, luându-ne dupa atribute.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kevinluci said:

Muțiu, Iacob, Himcinschi, italianul, Matondo, marocanul sunt buni pentru nivelul ligii secunde. Ultimii doi din păcate sunt cam ieșiti la pensie. Macaronarul ar trebui să fie cam cel mai important om am tău, luându-ne dupa atribute.

Da or fi ei cam batrani dar 1 sezon tot o sa duca,sunt putin disperat sa nu retrogradam si aduc tot ce imi permit

ultimele 3 transferuri

Screenshot_13.png Screenshot_14.png Screenshot_15.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DragosBox said:

Ai făcut transferuri foarte bune vara asta, eu zic că nu retrogradezi.

Sper :D

In mijlocul sezonului scouti meu au lucrat ore suplimentare,multi jucatori buni au aparut in intalnirile de scouting.Pe langa cei mentionati mai sus au mai venit

Screenshot_18.png Screenshot_19.png Screenshot_20.png

Cu aceste intariri aratam foarte bine pe foaie,trebuie doar sa mai gasim formula castigatoare

6puob8.jpg

Am inceput foarte prost,era de asteptat,insa odata cu venirea noilor achizitii am inceput sa ridicam putin capul reusind ceva victorii pe final de tur.Am intalnit in cupa si rivalii nostrii de moarte,CS U Craiova si cu toate ca am pierdut,am facut un joc bun si le-am dat ceva emotii.

Meciul cu Miroslava de acasa trebuia sa il castigam lejer,oaspetii avand doi oameni eliminati insa nu ne-am putut concentra la finalizare.

Nu stam chiar prost in campionat

2ezttoo.jpg

Matematic inca avem sanse de promovare,iar rezultatele din ultimul timp ne dau sperante.O sa caut sa intaresc echipa in special flancurile si un atacant mai bun decat Cale,care rateaza in prostie.

Link to comment
Share on other sites

Ma tinut in priza rau sezonul asta.Infrangere dupa infrangere,lipsa de concentrare incredibil si parca nu am transferat jucatori de fotbal ci de baschet.Avem un atac incredibil dar in aparare nu stam deloc bine,cea mai proasta aparare si una dintre cele mai bune atacuri.

2w5sjo7.jpg

Cum ziceai kevinluci multa roseata acolo :)).Abia am reusit sa scapam de retrogradare in ultimul meci chiar cu Oradea.Noi aveam nevoie de un egal,ei de o victorie.

mu9zqw.jpg

Am reusit sa scapam de retrogradare.Trebuie sa intarim serios defensiva pentru urmatorul sezon plus un atacant

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy