Jump to content
Sign in to follow this  
Mihai

FM2018 Achievements

Recommended Posts

De azi începând am adăugat un nou feature la forum, care va consta în premierea forumiştilor pentru activitatea depusă pe forum, dar şi pentru cea din Football Manager. Astfel, pentru început, fiecare forumist va avea în profil performanţele sale din Football Manager obţinute sub forma de Steam Achievements.

Pentru a avea aceste Achievements publicate în profilul vostru va trebui să postaţi pe forum un screenshot cu ecranul de Personal Achievements (vezi attach) de pe contul vostru de Steam, pe topicul special dedicat acestui subiect:

În cel mai scurt timp, acestea vor fi adăugate în contul vostru de utilizator de pe forum.

personal achievements.jpg

Realizarile fiecărui forumist pot fi văzute pe forum, aici: http://www.fmro.ro/forums/index.php?/awards/

Apreciez munca facuta, si sper ca lumea o sa dea buluc pentru asta, pana la urma e un efort, cred ca destul de mare;)

Btw, intreb (nu e cu rautate) - nu se poate corela contul de aici cu Steam si sa le preia automat? ca sa nu faci tu sau alt mod chestia asta manual?

Din pacate, nu se poate. Exista un plugin, dar costa 35 de dolari si presupune si o taxa anuala de 25 de dolari. Pe care, momentan, nu sunt dispus sa ii dau. Si asa am dat ceva bani pe pluginul de awards

Nu se poate face un formular de donație? Mă gândesc că 1 2 euro de la fiecare... Nu e o suma mare și nu se bagă mâna în buzunar... Merita încercat, părerea mea.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Will do, dar nu uita ca vorbim de ţara care a invitat "cine imi instaleaza si mie jocul pe steam cu remote ca sa il pot juca si eu offline?"