Jump to content
Mihai

Screenshoturi

Recommended Posts

Mai apare la cineva informatia aia dublata? 3 U21 caps...(e intrun chenar galben). Pare a fi un bug, daca nu cumva e de la vreun custom skin...

@Raulic

pfdbOmw.jpg

1 hour ago, ovidiu10 said:

Mai apare la cineva informatia aia dublata? 3 U21 caps...(e intrun chenar galben). Pare a fi un bug, daca nu cumva e de la vreun custom skin...

@Raulic

pfdbOmw.jpg

Nu e skin custom, e varianta dark a skinului din joc. O sa verific acum si pe cea alba.

Am terminat primul sezon cu FCSB si cu toate ca lucrurile au mers cum ma asteptam am fost foarte uimit de micul Benzar : in 23 meciuri jucate - 9 goluri, 8 pase de gol si o medie de 7.34 in conditiile in care a fost rezerva pentru Teixeira ca si AMR (IF). 

Interesant ca la mine Botosani era sa retrogradeze, iar la tine au terminat pe 2 :)

ligaaa.jpg

Si mai ciudat ce s-a intamplat cu FC Arges in Liga 2, la tine au terminat pe ultimu loc, la mine pe primul :P

liga222.jpg

Ce bomba de jucator mi-a adus youth intake-ul, mai bun decat toata echipa, la doar 16 ani:

p22ya.jpg

Edited by fm_fan

9 hours ago, Muttley said:

E Romania sau FCSB?  :D Niciun alt jucator din campionatul intern.

E destul de clar cu cine am cariera nu ? Am luat eu tot ce e mai bun din Romanica :D + ca restul au plecat din Romania, gen Nedelcearu, Baluta a ratat lotul ...

1 hour ago, kevinluci said:

@Raulic: speram ca macar tu sa scapi de #GE44

Nu stiu care e treaba cu el, eu il tin rezerva la FCSB, Manea joaca titular. Si totusi, in lotul final pentru Euro a ramas Enache si nu Manea, weird.

Oricum lotul a fost degeaba. Am fost in grupa cu Germania, Italia si Turcia. I-am batut pe italieni cu 1-0 dar am luat 3-0 si de la Turcia si de la Germania :D 

16 hours ago, il muce said:

nice, mai ales ca ai avut mai multe suturi, posesie.

Ms, in tacticile mele cele mai importante elemente sunt viteza, posesia si agresivitatea.