Jump to content
FMRo Forum - Football Manager Romania

Recommended Posts

Marti, la miezul noptii, am pus punct concursului de logouri si am stat un pic pe ganduri inainte de a lua o decizie. Asta deoarece am gasit cateva idei interesante, care m-au lasat cu inima impartita

O spun cu mâna pe inimă, cel al lui allexredog m-a prins din prima

21171081_1489876974368545_1998142837_o.jpg

Nici ideea lui ireal nu a fost rea, dar tot al lui Alex mi-a placut mai mult

fmv3.png

Vladbogos a inceput un pic cu stangul, in sensul ca ceva ceva era pe acolo, dar mai trebuia reglat din mai multe puncte de vedere

baller (1).png

Insa luatul la pila a dat roade

Copy of baller.png

Asa ca imi face placere sa spun ca avem un castigator, varianta numarul 1 din pachetul de mai sus, cu mentiunea ca va mai suferi cateva mici "pilituri" asa cum a sugerat si Ovidiu10, dar aceste detalii le voi discuta in privat cu Vlad

Felicitari Vlad, ai castigat marele premiu, vom continua discutia pe privat ce si cum. Cel mai probabil, in cateva zile vom avea si varianta finala a logoului, dupa micile "pilituri"

Multumim tuturor celor care au participat la concurs!

A trecut ceva timp de la alegerea castigatorului, dar vad ca nu s-a adaugat logo-ul in pagina principala. Cand preconizezi ca se va intampla asta, @Mihai?

Avem doua variante

- ASAP (pentru ca si eu si vlad am avut o pauza pe motive de concedii)

- o data cu FM 2018, ca asa ar fi frumos :D

Daca conteaza cu ceva - votez pentru a doua varianta:d Eventual, daca va grabiti si sunteti nerabdatori, se poate lansa in ziua cu FM18 Beta:D