Jump to content
Sign in to follow this  
kevinluci

Let's go, Darlo!

Recommended Posts

Let's go, Darlo! 

Am trăit o vară în acest oraș. Am fost la meciuri. De ce să nu încerc să-i duc în Barclays Premier League

Echipa a ajuns în jurul anilor 90 în Sky Bet League 1. Bine, pe atunci era altfel numită. Noi vrem să fim mai departe de atât. 

Cam am jucat fără oprire o zi. Efect post sesiune. Dăm pe repede înainte până ajungem măcat semi profesioniști.

fm 2017-02-17 13-13-38-98.jpg

fm 2017-02-17 cupe.jpg

Semifinalele Play-off-ului 

fm 2017-02-17 13-21-51-40.jpg

Marea Finală. Meci superb!

fm 2017-02-17 13-34-53-32.jpg

fm 2017-02-17 13-36-35-26.jpg

fm 2017-02-17 13-39-14-86.jpg

fm 2017-02-17 13-40-39-91.jpg

Edited by kevinluci

Lumea n-a fost prea interesată de carieră, dar eu am dat înainte. Astăzi am terminat sezonul V. Dăm înainte.

Come on, Darlo!

fm 2017-02-25 23-30-33-89.jpg

Adevărul e că şi tu ai postat mult. Ce ai mai câştigat în sezonul doi, că văd că apar două competiţii? Nu ai dat detalii despre lot, transferuri, buget etc.

Nu prea poţi să ceri interes dacă nu pui nimic. Cariera ar fi interesantă dacă ai mai da şi nişte detalii.

Posibil să ai dreptate, nu neg. M-a captivat jucatul, nu postatul. Sunt ajuns în sezonul VII, în Sky Bet League 1 și ne batem la promovare. În sezonul II am câștigat o cupă destinată ligilor înferioare, FA Trophy, părcă.

Daca tu nu ai activitate, nu poti cere din partea altora activitate. Daca nu lunar sau la jumatea sezonului, macar un update pentru fiecare sezon si tot era de ajuns.

ee, hai să nu sărim cu gura. mai sus e update cu primul sezon și nici naiba nu l-a comentat. ce-s nu nervii ăștia?

Bun.Houston, we have a problem. După ani buni, sunt prin 2024, am ajuns în Championship, Liga a II-a englezească, Au tot fost oferte pentru mine, mereu le-am refuzat, mai ales când eram în Sky Bet 1/2. Acum e buba. M-au ofertat Liverpool, una din echipele mele preferate din UK, care stau cam rău, pe 17 în Premier League. Nu vreau să las proiectul ăsta. Simt că în 2/3 sezoane pot ajunge pe prima scenă a fotbalului britanic. Voi ce mă sfătuiți?

10 minutes ago, kevinluci said:

Bun.Houston, we have a problem. După ani buni, sunt prin 2024, am ajuns în Championship, Liga a II-a englezească, Au tot fost oferte pentru mine, mereu le-am refuzat, mai ales când eram în Sky Bet 1/2. Acum e buba. M-au ofertat Liverpool, una din echipele mele preferate din UK, care stau cam rău, pe 17 în Premier League. Nu vreau să las proiectul ăsta. Simt că în 2/3 sezoane pot ajunge pe prima scenă a fotbalului britanic. Voi ce mă sfătuiți?

Mergi la Liverpool și salvează-i de la retrogradare. :D

Aveai în plan o carieră de tip journeyman sau era vorba de un singur club cu un anumit obiectiv? La început spuneai ceva de dus echipa în Premier League.

Un club pe care să-l duc în Premier League. De asta am renunțat la oferta de la Liverpool. Asta e, mai vin șanse.