Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Romania SS Kits - FM23 (29.10.2022)


Raulic

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

LIGA 3 - Seria 5

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 941
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Generaţia de Aur
On 11/16/2017 at 8:54 PM, kevinluci said:

@Raulic, te rog adaugă în fișier și CSM Ceahlăul.

 

20 hours ago, Raulic said:

@ovidiu10: se ocupa de pack.

Lucian se referea la fisierul .fmf pe care l-ai facut tu :D FMRO - Kits Update L1

LE. sa imi dati si mie de stire, va rog cand terminati si cu S4 si S5, de updatat echipamentele. Sa pun si updateul 1.6.

Link to comment
Share on other sites

Pai eu nu spun nu la renuntatul cu lpf-ul , mi se rupe "di dansu" ... Dar daca tot sunt 98% cu lpf pe maneca , acuma sa le facem "pestrite" , jumatate cu , jumatate fara ? Whatever .) Da am sa il fac si cel verde al CFR-ului ,)

Pentru mine il fac cu lpf-ul , aici il postez fara ? .)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

O sa lucrez eu la un fisier similar pana la update-ul din iarna, doar sa am putin timp liber. Nu cred ca se va apuca krammer sa includa L3 in fisierul lui.

Pentru update-ul din iarna al jocului vom actualiza echipamentele din Liga a3a sa fie confirm celor facute de noi in pack :) 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Raulic said:

O sa lucrez eu la un fisier similar pana la update-ul din iarna, doar sa am putin timp liber. Nu cred ca se va apuca krammer sa includa L3 in fisierul lui.

Pentru update-ul din iarna al jocului vom actualiza echipamentele din Liga a3a sa fie confirm celor facute de noi in pack :) 

Multumim frumos. Patria recunoscatoare!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

LIGA 2

------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA 3 - Seria 1

------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA 3 - Seria 2

------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA 3 - Seria 3

------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA 3 - Seria 4

------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA 3 - Seria 5

 

EXTRA


LIGA 4 - Bucureşti

LIGA 5 - Neamţ

 

Cam asa e situatia cu tot ce s-a facut pe topicul asta :) Bineinteles + echipamentele din Liga 1.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Scuze pentru postul lung, am incercat sa il fac mai scurt cu [*spoiler] dar e buguit codul sursa pentru bb-code.

Cam asa arata pe localul meu packul de echipamente cum il vedeti mai sus. Am mai lucrat si la fisierul din editor, am adaugat echipamentul Third la CFR ( momentan pentru Juventus nu stiu unde sa il pun cel rosu. @Muttley

De asemenea, am inceput sa corectez si L2 cu: Hermannstadt, Călăraşi, Chindia, Clinceni, Târgu Mureş, Afumaţi, Poli Timişoara, Snagov, Argeş si Mioveni + Academia Rapid si CSA Steaua din Liga IV si CSM Ceahlaul din L5 (@kevinluci) Voi continua cu L2 si L3 pana la update-ul din iarna, sper sa termin :D Cine are chef sa verifice echipamentele si sa raporteze eventuale probleme pentru echipele de mai sus + L1, go for it, o sa le corectez :) 

DOWNLOAD FISIER

 

Mersi @ovidiu10 de pack :) 

Din punctul meu de vedere, mai trebuie sa facem echipamentele lipsa de acasa si deplasare, asta ar fi urgent. Si sa nu avem probleme de echipamente similare Home - Away.

Apoi eventualele echipamente noi folosite in L1/L2/L3, cel putin actuale (cu eventuale update-uri la sponsori) sau mai noi, pe parcurs ce vor aparea. Prefer sa nu facem modele mai vechi. Bineinteles, pentru asta ar fi nevoie de research continuu.

Dupa lansarea ultimului update pentru L1, L2 & L3, putem aminti pe grupul de facebook ca acceptam requesturi pentru L4 si L5 cu poze clare. Eu unul vad imposibil sa ne apucam sa facem research pentru toate echipele ... Probabil fiecare dintre noi are cate o echipa preferata in ligile inferioare cu care vrea sa faca cariera, in cazul asta poate veni cu poze si pe cat posibil o sa il ajutam cu echipamente :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
8 minutes ago, alexey92 said:

Cine imi face bucuria( a crea echipamentul) de a juca cu "o iubire alb-aslbastra" ? Va multumesc!

FC U CRAIOVA-21.10.2017-MOTATEI.jpg

Daca se poate o poza putin mai mare si mai clara, si una cu echipamentul de deplasare ;) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy