Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Cariere Fm 2012


Mihai

Recommended Posts

Ceva ce are legatura cu regulamentul.

Comitetul executiv al Federaţiei internaţionale de fotbal a aprobat vineri o modificare a calendarului internaţional, care va duce la suprimarea meciului amical din luna august pentru echipele naţionale, pentru perioada 2015-2018, a anunţat forul fotbalistic mondial.

Această propunere provine de la un grup de lucru cuprinzând reprezentanţi ai FIFA, ai celor 6 confederaţii, de la cluburi, ligi şi de la FIFPro (sindicatul jucătorilor). Suprimarea amicalului din luna august a fost deja evocată de UEFA, care a ajuns la un acord pe acest subiect cu Asociaţia europeană a cluburilor (ECA), prezidată de germanul Karl-Heinz Rummenigge.

Meciurile amicale dintre selecţionatele naţionale vor fi de acum organizate pe timpul unui ciclu de 2 ani, cu "9 date duble" (punerea la dispoziţie a jucătorilor de luni până marţea săptămânii viitoare), adică 18 meciuri în total. O "dată dublă" suplimentară a fost prevăzută pentru iunie 2016, pentru toate confederaţiile, exceptând UEFA, care va organiza la acea dată Euro în Franţa. AGERPRES

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Gotze e unul dintre cei mai buni din Fm pe postul de Aml poate doar Lucas Moura sa il depaseasca.Cat ai dat pe el? :D

Eu am gasit un baiat ceva mai ieftin dar foarte bun ,poate pe viitor chiar peste Wilshere.

662887luque.GIF

Link to comment
Share on other sites

AML l-am jucat .Am dat si unda verde pentru sfaturile venite de la staf.Dupa cum vezi in poza ,23 de meciuri 10 goluri ,doar intr-o jumatate de sezon, fara nici un reload la cariera asta..Probabil merge si IF

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca eu ti-am zis de Ganso, nerespectosule. <_<

:D:P A fost fara intentie , mersi srdjan pentru corectare.

zebinaseby: Am o cariera in 2014 si m-am uitat la Gotze ..e fenomen cred ca este peste Lucas Moura ,nu te-ai pacalit mai ales la ce suma ai vandut...

Link to comment
Share on other sites

Intr-o salvare de-a mea, cred ca eu eram la Bilbao, pe Neymar l-a luat Zenit Sankt Petersburg in al doilea sezon. Prin urmare, nu stiu de ce nu ar veni la Marseille.

Oricum, eu nu as da atatia bani pe el. Nu e totusi atat de bun, de banii aia iau doi mijlocasi laterali care mananca pamantul. In plus, la workrate si la teamwork sta prost din punctul meu de vedere.

Link to comment
Share on other sites

Deci am decis sa incep o noua cariera cu Pandurii Tg.Jiu.Am selectat Anglia,Portugalia si Romania si folosesc NSCR mega al lui Alexandru.

Toate bune si frumoase pana in ianuarie 2012.dau sa caut jucatori care pot veni sub 250k suma de transfer si sa nu fie pretentiosi la salarii ca le dau peste bot.Caut eu jucatori acolo si ma gandesc sa ma uit si la Fierro ala de il lauda lumea.Am vazut ca ii expira contractul si pot sa ii fac o oferta sa joace pentru Pandurii.

Intrebarea mea este:de ce ar veni asta la Pandurii,locul 8 in campionat pentru 130k pe an?:|

Link to comment
Share on other sites

Deci am decis sa incep o noua cariera cu Pandurii Tg.Jiu.Am selectat Anglia,Portugalia si Romania si folosesc NSCR mega al lui Alexandru.

Toate bune si frumoase pana in ianuarie 2012.dau sa caut jucatori care pot veni sub 250k suma de transfer si sa nu fie pretentiosi la salarii ca le dau peste bot.Caut eu jucatori acolo si ma gandesc sa ma uit si la Fierro ala de il lauda lumea.Am vazut ca ii expira contractul si pot sa ii fac o oferta sa joace pentru Pandurii.

Intrebarea mea este:de ce ar veni asta la Pandurii,locul 8 in campionat pentru 130k pe an?:|

:hysterical: :hysterical: :hysterical: Eu am castigat cam tot ce se poate cu Pandurii pana acum si tot nu pot sa il iau pe Fierro.Uita-te la Luchetti pentru postul de portar daca tot te-ai apucat sa joci cu Pandurii.Mingote e slabut.Si ia-ti un atacant bun daca nu ai :food: ,E oribila situatia financiara la Pandurii,mai ales la inceput.Apropo.Tu poti lua jucatori din Spania ,Germania,Portugalia,Franta sau Norvegia?Eu sunt in 2014 si tot nu vor sa vina.....
Link to comment
Share on other sites

nu nici la mine nu vror sa vina.da chiar e ciudata situatia cu Fierro.daca era sa nu joace la echipa sa actuala mai ziceai dar el este titular.si din danemarca las vrea pe Lucas Andersen,l-am mai avut odata cand am inceput cu Steaua si pare un super jucator la 16ani

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy